Nákupný košík


Vaňové zásteny Roltechnik

Vaňové zásteny predstavujú veľmi praktický doplnok ku každej vani. Ak nechcete samostatný sprchový kút, vaňové zásteny sú jednoducho geniálnym riešením na sprchovanie v obyčajnej vani bez špliechancov a kaluží po celej kúpeľni. Ale aj tam, kde vaňa slúži prevažne na kúpanie, má vaňová zástena zmysel, zvlášť, ak sa kúpu deti. Tie okolo seba dokážu našpliechať aj pri kúpeli v poloprázdnej vani a zástena potom nepomáha len ľahšej údržbe kúpeľne, ale aj väčšej bezpečnosti.

Naše vaňové zásteny sú vyrobené z prvotriednych materiálov, majú dlhú životnosť a poskytujeme na ne predĺženú záruku. Na svoju vaňu ju namontujete veľmi ľahko, a pokiaľ by ste si na to náhodou netrúfli, radi vám poskytneme montáž priamo od výrobcu. Sklá našich vaňových zásten sú vybavené špeciálnym  povrchom pre ľahšiu údržbu a aj štandardné modely sú dostatočne vysoké, takže von počas sprchovania neprenikne skutočne ani kvapka. Premeňte svoju vaňu na svoj sprchový kút a užite si sprchovanie bez obmedzenia! Použite pomocníka ako je zástena na vaňu

Zrušiť filter
Typ výplne
       
Parametre

1 produkt

Vaňová zástěna CVR2

  • od € 236.00 s DPH

Skladom 2 ks

Táto vaňová zástena s posuvnými dverami je určená na inštaláciu na pravouhlú vaňu. Konečne si budete…

-40% DopredajVaňové zásteny sú veľmi praktickým doplnkom každej kúpeľne. Riešia problémy so sprchovaním vo vani - s použitím vaňovej zásteny sa sprchovanie zaobíde bez vody na podlahe. Vaňové zásteny sú vhodné na asymetrické vane alebo obdĺžnikové vane. V ponuke outletu Roltechnik si môžete vybrať medzi otvárateľnou vaňovou zástenou bez rámu a posuvnou zástenou v ráme vhodnú pre obdĺžnikové vane. Montáž vaňovej zásteny vykonáte podľa priloženého návodu, alebo kontaktujte autorizovanú montážnu firmu. V prípade, že je vzdialenosť medzi stenami väčšia ako daný rozmer zásteny, priobjednajte si nastavovací profil (maximálne možné nastaviť 4 profily na seba).

 

© 2017, Roltechnik s.r.o. – všetky práva vyhradené

Vyhlásenie o prístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobných údajov | Výmena odkazov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky