Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Nie ste si istí, aké prípravky použiť na údržbu kúpeľňového vybavenia?

  • Mám otázku ohľadom údržby vašich produktov. Je potreba sklo s nanotechnológiou nejako udržiavať? Aké prípravky použiť na bežnú údržbu skla / vane / vaničky? Čo použiť na obnovu nanotechnológie, aký prípravok je vhodný pre čistenie sifónov a čím premazať pohyblivé časti sprchovacieho kúta?

     

Ukážka chémieSklo s nanotechnológií sa udržuje takmer samo. Po kúpeli stačí sklo opláchnuť prúdom vody, poprípade zotrieť stierkou. Ak vám sprchovací kút slúži už dlhšiu dobu, je možné obnoviť povrchovú úpravu skla opätovným nanesením nanotechnológie. Avšak to isté môžete vykonať aj so sklom, ktoré nikdy predtým nanotechnológií opatrené nebolo. K tomu vám poslúži sada ROLSHIELD COMPLETE CARE. Pre bežnú údržbu kúpeľňového vybavenia odporúčame použiť univerzálny čistiaci prípravok CLEANER. Na sprchové dvere tiež môžete použiť prípravok WATER FILM. Na sifóny tu máme ULTRA CLEANER. Na ložiská a iné pohyblivé časti je určené sanitárne mazivo.

- Tím Outletu