ATYP_PXV1 WALL pevná bočná stena

Akcia Novinka Výpredaj
Kód: ATYP_PXV1 WALL

Táto atypická sprchová stena, ktorú vám chceme ponúknuť, bola pôvodne vyrábaná pre francúzsky trh, ale niekoľko kusov nám tu ešte zostalo. Bezrámová pevná bočná stena, ktorá vychádza svojimi prvkami z vaňovej zásteny PXV1, je proti nej predĺžená na výšku 1850 mm a je tak určená na samostatnú inštaláciu ako sprchová zástena, môže byť vaša za skvelú cenu!

  • 6 mm bezpečnostné sklo v čírom transparentnom vyhotovení
  • ochrana skla ROLSHIELD
  • Rozmery: šírka 800 mm a výška 1850 mm
  • Profily v úprave Brillant
Detailné informácie
Nie je skladom
Kód produktu: ATYP_PXV1 WALL
Osobně zdarma
PPL € 6.30
na otázku
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Už vás nebaví stále vytieranie vody, ktorá sa rozstrekuje pri sprchovaní smerom k toalete alebo umývadlu? Nechcete však svoj priestor pre sprchovanie úplne uzatvárať celým kútom či dverami, ktoré by sa kvôli málu miesta tiež horšie obsluhovali?

Potom si môžete zaobstarať túto jednoduchú a ľahko inštalovateľnú sprchovou bočnú stenu, ktorej stabilitu zabezpečuje šikmá vzpera

Bezproblémová údržba, pohodlný prístup do sprchy a čistý dizajn, ktorý sa uplatní v každom type kúpeľne získate s touto atypickou pevnou bočnou stenou ATYP_PXV1_WALL.

V znamení čistého dizajnu

Číre sklo v kombinácii chromatickým leskom zvislého profilu a vzpery, ktorá zajisťuje stabilitu celej zásteny, dáva vyniknúť čistému dizajnu sprchových dverí. Jemné línie decentne podtruhujú onen čistý vzhľad dverí, ktorý není preplacaný všeljakými vzory apodobne. Tým je zaurčené, že sa hodí do kúpeľne akéhokoľvek štylu. Aj do tej vašej!

Absolútna bezpečnosť a dlhá životnosť

Precízne spracovanie a nekompromisná kvalita použitých materiálov zaručujú mimoriadnu životnosť sprchové zásteny. Bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 6 mm je odolné proti rozbitiu a odštípnutiu. Stabilné hliníkové profily nekorodujú.

Ľahká údržba!

Pre maximálnu bezúdržbovosť sú sklenené výplne dverí zabezpečené technológiou NANOGLASS, ktorá odpudzuje nečistoty a vodný kameň. Túto technológiu vám teraz prinášame ZADARMO, aby ste si mohli čo najdlhšie užívať čisto-skvejúceho sa lesku sprchových dverí!  

 

Špecifikačné body

POZOR: Nominální rozměry sprchových zástěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami instalačních rozměrů uvedených v montážním návodu, který je u produktů k dispozici ke stažení, případně se na nás můžete obrátit prostřednictvím tohoto formuláře.

Soubory pro stažení

file_en_477.pdf.pdf 4248.57 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Výška koutu 185 cm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent
Hrúbka skla 6 mm
Povrchová úprava ROLSHIELD
Set s vaničkou Ne
Technický nákres ATYP_PXV1 WALL Technický nákres ATYP_PXV1 WALL

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_477.pdf.pdf 4248.57 Kb 04. 12. 2018