Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Bezrámová sprchová zástena OBWALK

Akcia Novinka
Kód: OBWALK

Priestranná sprchová zástena typu WALK

Užite si pohodlie voľného priestoru za veľmi priaznivú cenu s úplne novým modelom OBWALK, ktorý Vám tú chceme predstaviť. Vzdušný a štýlový priestor s výškou 2000 mm je umocnený použitím veľkej sklenenej plochy z 6 mm bezpečnostného skla. Ponuka rozmerov vám umožní vytvoriť si naozaj modernú sprchu s otvoreným prístupom, jednoduchá montáž je príjemným bonusom.

Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

Šírka kúta
Výška sprchovacieho kúta
Skladom
Bezrámová sprchová zástena OBWALK/900 Kód varianty produktu: 4000737
Osobně zdarma
TOPTRANS € 16.00
Pôvodné € 237.00
-43 %
Ušetríte:
€ 102.60
Vaša cena € 134.40
€ 112.00 bez DPH
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
6:00 - 14:30

Napíšte si o radu

Detailný popis

Veľkopriestorová bezrámová sprchová zástena OBWALK sa skvele hodí predovšetkým do veľkých kúpeľní a dizajnových interiérov. Vďaka možnosti prispôsobenia dĺžky vzpery skrátením podľa potreby možno dosiahnuť netradične veľkého sprchovacieho priestoru, v ktorom pocítite skutočnú voľnosť pohybu. 

MODERNÉ SPRACOVANIE

Minimalistický vzhľad a čisté línie sú hlavným znakom novej bezdverovej sprchovej zásteny OBWALK. 

Pre upevnenie zásteny, a teda zaistenie jej maximálnej stability, slúži dizajnová hliníková vzpera v povrchovej úprave Brillant. Dĺžku vzpery je možné prispôsobiť rezaním konkrétnej potrebe, jej plná dĺžka je prekvapivých 1200 mm. Vďaka jednoduchému upevneniu je možné sprchovú zástenu inštalovať v ľavom aj pravom prevedení. Bezpečnostné sklo sprchovej zásteny sa vyrába v prevedení Transparent a hliníkové profily sú v prevedení BrillantInštalačné rozmery nájdete v montážnom návode v dokumentoch na stiahnutie.

Sklo je ošetrené povrchovou úpravou EASY CLEAN, vďaka ktorej bude jeho údržba naozaj jednoduchšia.

Prednosťou sprchovej zásteny OBWALK je, predovšetkým vďaka absencii pohyblivých častí, dlhá životnosť s minimálnym mechanickým opotrebením.

V znamení ľahkosti a elegancie

Nadčasovosť číreho skla v kombinácii s chromatickým leskom hliníkového profilu spolu s vzperou v stejné povrchové úprave dáva vyniknúť odľahčenému designu sprchových dverí. Jemné línie a vzdušný priestor zvýrazňujú elegantný vzhľad zásteny, ktoré sa hodia aj do vašej kúpeľne!

Soubory pro stažení

file_en_519.pdf.pdf 2561.45 Kb 31. 03. 2020

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Výška koutu 200 cm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent
Hrúbka skla 6 mm
Povrchová úprava EASY CLEAN
Set s vaničkou Ne
Technický nákres sprchové zástěny OBWALK Technický nákres sprchové zástěny OBWALK

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_519.pdf.pdf 2561.45 Kb 31. 03. 2020