Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Prostředky pro chemii a údržbu sprchových koutů

Váš sprchový kút aj vaňa si zaslúži len tu najlepšiu starostlivosť. K ich údržbe používajte len kvalitnú šetrnú chémiu a čistiace prostriedky, ktoré nepoškodia ich povrch. Zháňate prostriedky na údržbu, s ktorými spoľahlivo vyčistíte zle dostupné miesta? Potom ste tu správne. Zakročte proti špine s chémiou z nášho e-shopu!

Kúpeľňové vybavenie ROLTECHNIK vyniká nielen svojou odolnosťou, ale tiež praktickým povrchom ľahkým na údržbu. Napriek tomu sa vám budú hodiť špeciálne čistiace prostriedky, ktorými jednoducho odstránite vodný kameň a ďalšie nečistoty. Ak ste si zaobstarali sprchový kút s povrchovou úpravou skla ako je NANOGLASS, ROLSHIELD alebo RothETC, odporúčame používať sadu RothETC Complete Care. Jedná sa o rad 3 výrobkov, ktoré vám pri správnom používaní vydrží až 2 roky, neváhajte preto investovať do kvalitných čistiacich prostriedkov. Pre ešte jednoduchšiu údržbu používajte stierku na sklo, ktorá zabráni usadzovaniu vodného kameňa na skle.


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 2 produktov

SANITÁRNE MAZIVO - Na teflónovej báze vh...

SANITÁRNE MAZIVO - Na teflónovej báze vhodné pre všetky typy sprchovacích kútov
Od € 6.00
€ 5.00 bez DPH
Ks
Skladom
Sanitárne mazivo je vhodné na pohyblivé časti všetkých typov sprchových kútov. Využij...

Stierka na sklo

Stierka na sklo
Od € 10.80
€ 9.00 bez DPH
Ks
Skladom
Luxusná stierka na sklo - funkčný doplnok Vašej kúpeľne Vyrobená z an...

Čistenie kúpeľňového vybavenia ROLTECHNIK vykonávajte vždy špeciálnymi prostriedkami, ktoré zachovávajú kvalitu použitých materiálov a predlžujú životnosť vybavenia. Ponúkame vám čistiace prostriedky na hydromasáže, univerzálne čistiace prostriedky ako aj špeciálnu sadu Nanoglass Complete Care, ktorá pomáha udržiavať povrch sprchovacích kútov. Aby bol váš sprchovací kút vždy lesklý a neusadzoval sa na skle vodný kameň, odporúčame sklo po každom sprchovaní zotrieť gumovou stierkou. Tiež nezabúdajte na pravidelné premazávanie pohyblivých častí sprchovacích kútov kvalitným sanitárnym mazivom ROLTECHNIK.