Dvojkrídlové sprchové dvere CDO2 do niky

Akcia Výpredaj
Kód: CDO2 Výrobca: Roltechnik

Dvojkrídlové dvere CDO2 na inštaláciu do niky

Sprchové dvere do niky CDO2 z radu CLASSIC LINE vynikajú svojou stálosťou a odolnosťou. Masívny hliníkový rám je veľmi stabilný a ponúkame vám ho v bielej farbe. K nemu máte farebne zladené tiež veľmi obľúbené a spoľahlivé magnetické tesnenieVýška dverí je 1836 mm.

Detailné informácie
Nie je skladom
Kód produktu: CDO2
Osobně zdarma
TOPTRANS € 16.00
na otázku
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Výhody sprchových dverí CDO2

  • Osvedčený systém magnetického tesnenia.
  • Ponúkané dvere CDO2 majú dva typy výplní - bezpečnostné sklo so vzorom Chinchilla alebo polystyrol so vzorom Bark (kôra).
  • Inštalačný rozmer dverí je 820-880 mm (var.850) a 940-1000 mm (var.950).
  • Povrchová úprava ROLSHIELD, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt na povrchu skla je na výplni Chinchilla.
  • Prepracované riešenie detailov a stabilný hliníkový rám.

V prípade záujmu môžete dvere kombinovať aj s pevnou stenou CDB, ktorú nájdete TU.

Sprchové dvere do niky majú rám z masívneho hliníka, ktorý sa ľahko udržuje a nepodlieha korózii. Klasické otočné dvere poskytujú široký vstup do sprchy, no vďaka rozdeleniu na dve krídla nie sú náročné na priestor v kúpeľni. Sprchové dvere možno nainštalovať buď rovno na podlahu, alebo v kombinácii so sprchovou vaničkou.

Absolútna bezpečnosť a dlhá životnosť

Precízne spracovanie a nekompromisná kvalita použitých materiálov zaručujú mimoriadnu životnosť sprchových dverí. Bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 3 mm je odolné proti rozbitiu a odštípnutiu. Stabilné hliníkové profily nekorodujú. Na dôkaz kvality vám poskytujeme PREDĹŽENÚ ZÁRUKU. 

Utesnené bez kompromisov

Tento sprchový kút je vybavený magnetickým tesnením medzi dverami. To zaistí, že kút bude maximálne utesnený, a že sa dvere nebudú otvárať behem sprchovania. Výrobci však nezabudli ani na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré nedajú uniknúť ani kvapke.

Plynulý chod a ľahká údržba

Pri každodennom používaní sprchových dverí by mala byť zaistená plynulosť chodu. Pre maximálnu bezúdržbovosť sú sklenené výplne dverí zabezpečené technológiou NANOGLASS, ktorá odpudzuje nečistoty a vodný kameň. Túto technológiu vám teraz prinášame ZADARMO, aby ste si mohli čo najdlhšie užívať čisto-skvejúceho sa lesku sprchových dverí! 

Soubory pro stažení

file_en_506.pdf.pdf 85.25 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Otevírací dvoukřídlé
Výška koutu 183,6 cm
Hrúbka skla 3 mm
Technický nákres sprchového koutu CDO2 Technický nákres sprchového koutu CDO2

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_506.pdf.pdf 85.25 Kb 04. 12. 2018