Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Opätovne je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Hlboké sprchové vaničky

Sprchovacie kúty s hlbokou vaničkou v sebe kombinujú klasickú vaňu a sprchu a nájdu tak využitie hlavne v malých kúpeľniach, kde si nemôžete dovoliť obidve varianty. Sprchové vaničky Roltechnik s hĺbkou vyše 20 cm sú perfektné napríklad na kúpanie malých detí (napríklad VIKI LUX). Vaničky sú samonosné, a tak je ich inštalácia veľmi jednoduchá. Obľúbite si ich nielen kvôli ich designu, ale aj kvôli odolnosti a výdrži. Na našom eshope nakúpite hlboké sprchové vaničky za outletové ceny, využite tieto šance!


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 2 produktov

Polohlboká samonosná sprchová vanička SE...

Polohlboká samonosná sprchová vanička SEMIDEEP NEO
Od € 200.40
€ 167.00 bez DPH
Skladom
Polohlboká sprchová vanička so sedadlom SEMIDEEP NEO vystužená technológiou GREENSIR ...

Hlboká vanička VIKI LUX

Hlboká vanička VIKI LUX
Od € 228.00
€ 190.00 bez DPH
Skladom ještě 2 ks
Hlboká sprchová vanička so sedadlom VIKI LUX vystužená technológiou GREENSI...
Štvrťkruhové sprchové vaničky Štvorcové sprchové vaničky Obdĺžnikové sprchové vaničky

Nemáte možnosť mať vo svojej malej kúpeľni vaňu? Potom dlho nerozmýšlajte a kúpte si lacnú hlbokú sprchovú vaničku Roltechnik, ktorá je vysoko odolná.  Ponúkame vám sprchové vaničky hlboké až 37 cm. Využite ich aj na kúpanie domácich miláčikov! Vaničky sú vyrobené z kvalitného akrylátu, ktorý vykazuje odolnosť voči bežnému mechanickému oppotrebeniu, teplotnej prispôsobivosti a vysokú životnosť. K hlbokým sprchovým vaničkám sa perfektne hodí štvrťkruhový sprchovací kút Roltechnik.