Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Opätovne je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Podhlavníky a madla

Váš pocit pohodlia a bezpečia pri kúpaní ešte vzrastie so značkovými podhlavníkmi a madlami Roltechnik. Prvotriedne materiály a kvalita spracovania sú zárukou, že si svoju eleganciu uchovávajú po dlhé roky. Vyberte si z niekoľkých typov designov, farieb a materiálov a užite si kúpanie aj nízke ceny na outlet.roltechnik.sk!


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 3 produktov

Podhlavník do vane P-05

Podhlavník do vane P-05
na otázku
Ks
Skladom
S podhlavníkom do vane P-05 si užite relax do sýtosti! Doprajte si príjemné kúpa...

Podhlavník do vane P-02

Podhlavník do vane P-02
Od € 9.78
€ 8.15 bez DPH
Skladom
Nepremeškajte príležitosť oddýchnuť si a zbaviť sa bolesti hlavy alebo šije. Pod...

Madlo na vaňu - univerzálne

Madlo na vaňu - univerzálne
Od € 10.38
€ 8.65 bez DPH
Skladom
Ergonomické, plastové, oblé a príjemné na dotyk - to sú prednosti univerzál...

Podhlavníky a madlá sú perfektným doplnkom ku všetkým vaniam ROLTECHNIK. Podhlavníky sa na vaňu inštalujú bez vŕtania, čo je ich veľkou výhodou. Madlá uvítate v domácnosti so staršími osobami alebo osobami so sťaženú pohyblivosťou, značne totiž uľahčujú vyliezaní z vane. V tomto prípade tiež odporúčame sprchové kúty ROLTECHNIKvaničkou s protišmykovým povrchom a nízkou nástupnou hranou. Vyzerajú nielen veľmi elegantne, ale predovšetkým sú bezpečné. Vďaka technológii NANOGLASS na sklenených stenách sprchy nezostávajú kvapky vody a steny sú tak stále čisté!