Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Podlahové vpuste a odtoky

Tiež si myslíte, že je lepšie byť pripravený na každú situáciu? My rozhodne ..! Preto sme sa rozhodli ponúknuť Vám na našom výpredajovom eshope outlet.roltechnik.sk riešenie proti vytopeniu kúpeľne. S podlahovou vpustí sa nemusíte báť, že vám napríklad havária práčky vyplaví kúpeľňu. Prebytočná voda z podlahy odtečie spádom nami ponúkaným odtokom.

Podlahové vpuste a odtoky sú vhodné pre novostavby aj rekonštruované kúpeľne, ak je vyriešená kompletná hydroizolácia podlahy. Vďaka tomuto riešeniu nehrozí, že akákoľvek nehoda s pretečením vody vyplaví Vašich susedov pod Vami. Rovnako tak môžete dobre využiť odtoku v podlahe aj na vylievanie vody z upratovania. Prečo si neurobiť život jednoduchší, však?