Sprchové kúty

Otazka

Dotaz na produkt: Štvorcový sprchovací kút OBS2 z kategórie: Sprchovací kúty
Máte v ponuke aj sklo v matnom prevedení a je tam aj ina cena dakujem
Marek Matusica

Vážený zákazníku,

isanita.roltechnik jsou outletové webové stránky, tedy stránky s výprodejovým sortimentem. Zboží, které zde nabízíme, máme tedy pouze v takovém rozměru a provedení, jak je uvedeno na webu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Sprchovací box

Dotaz na produkt: Sprchovací box ERMONT z kategórie: Hydromasáže
Mala by som záujem o sprchovací box ERMONT Roltechnik ale rozmer 800 x 800 ďakujem
Ľudmila Maková

Vážený zákazníku,

isanita.roltechnik jsou outletové webové stránky, tedy stránky s výprodejovým sortimentem. Zboží, které zde nabízíme, máme pouze v takovém rozměru a provedení, jak je uvedeno na webu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

jednokrídloveé sprchové dvere s pevnou stenou

Dobrý deň, chcel by som vedieť či máte na Slovensku show room alebo kamennú predajnu, kde by som si mohol pozrieť a ošahať Vaše produkty. Idem prerábať kúpelnu a zaujal ma Váš sprchový kút riešený ako jednokrídlové dvere s pevnou bočnou stenou. Ďakujem za odpoveď. S pozdravom V.Vanko, Partizánske
Vladimír Vankop

Vážený zákazníku, je nám líto , ale zboží z našeho outletu není  nikde fyzicky vystaveno.

Kde by ve Vašem okolí mohlo být vystaveno zboží z naší katalogové nabídky  www.roltechnik.sk   by Vám mohli poradit kolegové na Slovensku  , pošlete prosím dotaz na  obchod@roltechnik.sk  .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

XXL posuvné sprchové dvere MD2 1200 pre inštaláciu do niky

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sú tieto dvere univerzálne /teda ľavé aj pravé-podľa toho ako si ich zložím/. Nenašiel som to v popise nikde napísané. Ďakujem za info. S pozdravom Miroslav Malý
Miroslav Malý

Vážený zákazníku, ano dveře MD2 jsou univerzální, lze je nainstalovat jak, jako levé, tak jako pravé.

Viz. montážní návod  https://outlet.roltechnik.sk/editor/image/eshop_products_files/197/file_en_197.pdf


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Otazka

Dajú sa sprchové kúty 90x 90 aj u vás vidieť? Dakujem
Stefan

Vážený zákazníku,

webové stránky isanita.roltechnik, jsou stránky s outletovým nebo-li výprodejovým zbožím. Jedná se tedy převážně o doprodej zboží, proto už tyto výrobky nemáme momentálně nikde vystavené.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potrebujem poradiť.

Dobrý deň. Chcel by som zrekonštruovať sprchový kút u mňa doma a páčia sa mi kombinácie od vás. Prezeral som si vašu stránku a zaujali ma dva výrobky. MDO+MB s pevnou stenou za 409,20€ alebo OBDO1+OBB s pevnou stenou za 308€ v šírke 80x80 cm. Som za jednoduchšie riešenia bez náročnej údržby. Len neviem aký je medzi nimi rozdiel. Len po premeraní šírky som nameral na zadnej stene max 79 cm. Predné dvere by mohli byť 80cm len čo s tou zadnou stenou. Ten 1 cm by robil problémy keby to bolo trošku šikmo ?? Predtým tam bol štvrť kruhový profil s vaničkou. Bolo to robené na mieru bez rezervy. Je niekde možne vidieť tieto vaše výrobky na Západnom Slovensku ?? Ja bývam v Trnave. Koľko by stála doprava na Slovensko ku mne domov ??
Miloš Varga

Vážený zákazníku, rozdíl je v použitých materiálech. Dveře s boční stěnou MDO1 + MB jsou masivnější a mají již z výroby ochrannou úpravu skel pro snadné čištění .

Určitě se podívejte do montážních návodů na stránce ke stažení .  MDO1 + MB mají instalační rozměr  77,5-80cm , boční stěna 78-80,5cm .

Stěnové profily musí být vždy navrtány kolmo ke zdi , nelze instalovat šikmo.

Výrobky z našich ooutletových stránek nejsou nikde vystaveny.

Přepravné je na Slovensko 18,- eur .


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

info

Dotaz na produkt: Bezrámová sprchová zástena OBWALK z kategórie: Sprchovací kúty
Dobry vecer.Mali by sme zaujem o sprchovu zastenu s rozmerom v-2000mm,š-1000mm.Prosim Vas ta cena co tom pise je za komplet alebo len sklo?Dakujem.
Marcela Maciwodzinska

Vážený zákazníku,zástěna OBWALK 1000/2000  - obj. kód  4000738 je za cenu 145,2 eur kompletní včetně všech kotvících komponentů .  Viz. montážní návod zde  https://outlet.roltechnik.sk/editor/image/eshop_products_files/996/file_en_519.pdf 


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Posuvne sprchove dvere OBD2

Dotaz na produkt: Posuvné dvere OBD2 z kategórie: Sprchovací kúty
K predmetnej ponuke mam nasledovne : - aka je dodacia doba a ako sa riesi montaz byvam v Kosiciach - je mozna montaz vo vlastnej rezii a potom ako je poskytovana zaruka - okrem hrubky skla a rsmu aky je rozdiel oproti dvetam OBZD2 - kto je vyrobcom dveri Neviem sa k vam dovolat vsetky udane cisla su medostupne.
Kupcova Katarina

Vážený zákazníku, pokud jsou dveře skladem , dodání je 3-5 pracovních dnů. Montáž lze objednat u autorizovaných firem na Slovensku    https://outlet.roltechnik.sk/montazni-firmy[1]

Záruka je na veškeré nabízené zboží 2 roky bez ohledu na montáž.

OBD2 a OBZD2 jsou dva naprosto odlišné výrobky.

Výrobcem je ROLTECHNIK  s.r.o.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

sprchový kút

Dobrý deň, už som Vám raz písala ohľadom sprchového kútu https://outlet.roltechnik.sk/sprchovaci-kut-ms2l---ms2p-s-dvojdielnymi-posuvnymi-dverami no zabudla som sa spýtať, či je možné namontovať ho bez vaničky, čiže len so žľabom v podlahe.
Zdenka Klimáková

Vážený zákazníku, ano všechny naše sp. kouty lze instalovat i bez použití vaničky přímo na podlahu .

Důležité je dodržezt instalační roměry , tak aby kout stál na rovině. Instalační rozměry najdete v montážním návodu zde  https://outlet.roltechnik.sk/editor/image/eshop_products_files/180/file_en_180.pdf


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potrebujete poradiť?

Maestro robiť dotaz poradne
*
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR