Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchový kút

14.09.2015 Dotaz na produkt: Štvrťkruhový sprchovací kút ER2 z kategórie: Sprchovací kúty
Prosím, musí Váš výrobok montovať iba Vás doporučený pracovník? Totiž náklady na montáž doprava budú vyššie ako samotný sprchový kút.
Olga Šmidtová

Vážený zákazníku, nikoliv dle montážního návodu může sp. kout nainstalovat kdokoli. Není podmínkou pro dvouletou záruční dobu. Je však nutné, aby byl kout nainstalovaný správně, je rovněž nutné nakládat s výrobkem se zvýšenou opatrností - jde o bezpečnostní kalené sklo , které se při nárazu na hranu rozsype na drobné kousky.

Zde je seznam autorizovaných firem  https://outlet.roltechnik.sk/montazni-firmy  a zde ceník montážních prací dle kterého by měly být montáže naceněny https://outlet.roltechnik.sk/sazebnik-servisnich-praci .
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potrebujete poradiť?

Maestro robiť dotaz poradne
*
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR