Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Vanicka vhodna pre tento kut

28.04.2015 Dotaz na produkt: Štvrťkruhový sprchovací kút HGR2/Rauch z kategórie: Sprchovací kúty
Zdravim, Chcel by som sa informovat, aka vanicka sa hodi k tomuto kutu? Mam zaujem o kupu kutu s posuvnymi dverami, 900mm a s vanickou do ktorej vojde sifon (nie prizemna, skor klasicka 10-15 cm). Odpadovu ruru mam v stene nad urovnou podlahy a podlahu neplanujem burat. Hladam kut, ktory by som mohol tzv \"nalepit\". Viete mi poradit mozno iny kut, ktory by sa mi hodil ak HGR2 nie? Napriklad LISBOA?
Martin Sokol

Vážený zákazníku, pokud máte vysoko vyvedený odpad doporučovali bychom vaničku iLOW ROUND  https://outlet.roltechnik.sk/ctvrtkruhova-akrylatova-vanicka-ilow-round , kterou podezdíte tak vysoko jak je třeba (není třeba betonovat, v tomoto případě lze použít suchá podezdívka - tvárnice + stavební lepidlo) . Rádius této vaničky je stejný jako u sp. koutu HGR2 , tedy 550mm.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Potrebujete poradiť?

Maestro robiť dotaz poradne
*
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR