Posuvné sprchové dvere BERN na inštaláciu do niky

Akcia Výpredaj
Kód: BERN Výrobca: Roltechnik

Vybavte svoju kúpeľňu značkovými sprchovými dverami do niky PD3. Sprchové dvere Roltechnik ponúkajú super kvalitu a perfektnú tesnosť. To všetko za bezkonkurenčnú cenu!

  • Rozmer dverí: 90 cm
  • Farba profilu: Biela
  • Polystyrolová výplň so vzorom Rugiada (Champagne)
Detailné informácie
Nie je skladom
Trojdielne posuvné dvere do niky v šírke 90 cm. Kód varianty produktu: 315-9000000-04-12
Osobně zdarma
PPL € 6.30
Pôvodné € 289.20
-49 %
Ušetríte:
€ 140.40
Vaša cena € 148.80
€ 124.00 bez DPH
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Posuvné sprchové dvere BERN na inštaláciu do niky majú robustnú konštrukciu z hrubostenného hliníka. Výplň sprchových dverí tvorí polystyrol so vzorom Rugiada. Dvere sú rozdelené na tri časti, ktoré je možné ľubovoľne posúvať na pravú alebo ľavú stranu.

Stabilitu posuvných dverí do niky zaisťujú kvalitné hliníkové profily v bielej farbe, ktoré odolávajú korózii. Vďaka 3 častiam, ktoré sa skladajú cez seba, sú dvere priestorovo úsporné a hodí sa tak aj do malej kúpeľne. Pojazdy umožňujú spodné odklápanie dverí pre jednoduchú údržbu sprchovacieho kúta

V znamení nadčasovosti a originality

Nadčasovosť bielých hliníkových rámov v kombinácii netradičnou výplňou skiel dáva vyniknúť originálnemu designu sprchových dverí. Výpln v prevedení Rugiada (Champagne) totiž pripomíná bublinky naprieklad z šapmanského, čo je naozaj netradičné. Jemné línie a naprvý pohľad nevýrazné madlo zvýrazňuje neotrelý vzhľad dverí, ktoré sa hodia aj do vašej kúpeľne!

Absolútna bezpečnosť a dlhá životnosť

 Precízne spracovanie a nekompromisná kvalita použitých materiálov zaručujú mimoriadnu životnosť sprchových dverí. Bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 6 mm je odolné proti rozbitiu a odštípnutiu. Stabilné hliníkové profily nekorodujú. Na dôkaz kvality vám poskytujeme PREDĹŽENÚ ZÁRUKU. 

Utesnenie bez kompromisov

Ako je možné, že medzi jednotlivými diely sprchových dverí nepriestrekne voda von z kúta? Správná otázka, na ktorú máme odpoveď! Medzi diely sa nachádza priesvitné zvislé tesnenie, a práve kvôli tomu už sa nemusíte stresovať z mokré podlahy, po ktoré byste mohli uklouznúť. Výrobci však nezabudli ani na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré nedajú uniknúť ani kvapke.

Plynulý chod dverí

Pri každodennom používaní sprchového kútu by mala byť zaistená plynulosť chodu dverí. Kvalitné ložiskové pojazdy sú prepracované do najmenšieho detailu, aby mohli dobre slúžiť svojmu účelu. Ak by dvere prece len čas od času zlobili, skúste ich premazať sanitárným mazivom a problém bude ta tam.

 Rozmery sprchových dverí BERN:

Vstupný otvor Inštalačné rozmery
900 mm 470 mm 875 - 900 mm

 

Soubory pro stažení

file_en_536.pdf.pdf 521.08 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Polystyrol
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Posuvné třídílné
Výška koutu 185 cm
Farba Biela
Typ výplne Rugiada
Technický nákres sprchového koutu BERN Technický nákres sprchového koutu BERN

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_536.pdf.pdf 521.08 Kb 04. 12. 2018