Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Opätovne je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Posuvné sprchové dvere CD4 na inštaláciu do niky

Akcia Výpredaj
Kód: CD4 Výrobca: Roltechnik

Vybavte svoju kúpeľňu značkovými sprchovými dverami do niky CD4. Sprchové dvere Roltechnik ponúkajú super kvalitu a perfektnú tesnosť. To všetko za bezkonkurenčnú cenu!

  • Šírka dverí: 1300 mm
  • Profil z hliníka vo farbe Striebro (Elox)
  • 3mm polystyrolová výplň so vzorom Bark (kôra)
  • Výška: 1836 mm
Detailné informácie
3mm sklo je lehké pro snadnější manipulaci při montáži Stabilní konstrukce sprchového koutu zajistí dokonalou těsnost
Nie je skladom
Kód produktu: CD4
Osobně zdarma
PPL € 6.30
na otázku
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
6:00 - 14:30

Napíšte si o radu

Detailný popis

Posuvné sprchové dvere CD4 do niky majú robustnú konštrukciu z hrubostenného hliníka. Výplň sprchových dverí tvorí polystyrol so vzorom Bark (kôra). Dvere sú rozdelené na štyri časti, pričom stredné dve časti sa rozťahujú na pravú a ľavú stranu.

Stabilitu posuvných dverí do niky zaisťujú kvalitné hliníkové profily vo striebornej farbe, ktoré odolávajú korózii vďaka ošetreniu eloxovou úpravou. Otváraním posunom sú dvere priestorovo úsporné a hodí sa tak aj do malej kúpeľne. 

V znamení pevné konštrukcie

Na prvý pohľad vás u sprchových dverí CD4 zaujme robustná konštrukcia. Je tvorena z hliníku a je v povrchovej úprave Striebro. Práve táto konštrukcia zaisťuje skvelú tuhosť a stabilnosť celý dverí. Celú krásu tohto rámu podčiarkuje polystyrolová výpln skiel v prevedení Bark-kôra. Tato výpln má znázorňovať otlače kôry, čo pôsobí naozaj nevšedne.

Dlhá životnosť

Precízne spracovanie a nekompromisná kvalita použitých materiálov zaručujú mimoriadnu životnosť sprchových dverí. Stabilný hliníkový rám je vyrobený z nehrzdavejúceho hliníka, a tak sa nemusíte obávať, že po pár letech zhrzdavejú. Polystyrolová sklá sú vyrobené s hrúbkou 3 mm.

Utesnené bez kompromisov

Medzi jednotlivými diely dverí nájdete zvislé priesvitné tesniací zástavku, ktoré zabraňujú priestriku vody. Skvelé tesnenie se nechádza tiež medzi dverami, kde sa tiež nachádza magnet, ktorý dvere dokonale utesní. Výrobci však nezabudli ani na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré nedajú uniknúť ani kvapke. Vďaka tomu môžeme povedať, že tyto dvere disponujú super tesniacím rámom.

Plynulý chod dverí

Pri každodennom používaní sprchového kútu by mala byť zaistená plynulosť chodu dverí. Kvalitné ložiskové pojady, po kterých sa dvere pohybujú, sú prepracované do najmenšieho detailu, aby mohli dobre slúžiť svojmu účelu. 

  Vstupný otvor Inštalačné rozmery
1300 mm 525 mm 1285 - 1310 mm
1600 mm 675 mm 1585 - 1610 mm

 

Soubory pro stažení

file_en_531.pdf.pdf 129.85 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Polystyrol
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Posuvné čtyřdílné
Výška koutu 183,6 cm
Farba Stříbro
Typ výplne Bark - kůra
Hrúbka skla 3 mm
Technický nákres sprchového koutu CD4 Technický nákres sprchového koutu CD4

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_531.pdf.pdf 129.85 Kb 04. 12. 2018