Posuvné sprchové dvere PD3N na inštaláciu do niky

Akcia Novinka
Kód: PD3N

Sprchové dvere posuvné s obojstranným vstupom na inštaláciu do niky

Posuvné sprchové dvere do niky majú masívny hliníkový rám v bielej alebo striebornej (elox) farbe, a tak sú veľmi stabilné a odolné. Výhodou je obojstranné otváranie s osvedčeným systémom tesnenia. Vyberajte sprchové dvere s výplňou z 3mm bezpečnostného skla (Transparent, Chinchilla) s povrchovou vrstvou ROLSHIELD alebo s výplňou z polystyrolu (Rugiada).

Detailné informácie
Nie je skladom
Kód produktu: PD3N
Osobně zdarma
PPL € 6.30
na otázku
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Posuvné sprchové dvere PD3N do niky majú robustnú konštrukciu z hrubostenného hliníka. Výplň sprchových dverí tvorí 3 mm bezpečnostné sklo v čírom prevedení Transparent, prípadne so vzorom Chinchilla alebo polystyrolová výplň so vzorom Rugiada. Dvere sú rozdelené na tri časti, ktoré je možné ľubovoľne posúvať na pravú alebo ľavú stranu.

Stabilitu posuvných dverí do niky zaisťujú kvalitné hliníkové profily v bielej alebo striebornej farbe, ktoré odolávajú korózii. Vďaka 3 častiam, ktoré sa skladajú cez seba, sú dvere priestorovo úsporné a hodia sa tak aj do malej kúpeľne. Pojazdy umožňujú spodné odklápanie dverí pre jednoduchú údržbu sprchovacieho kúta.  

Kúpte si trojdielne sprchové dvere do niky DPD3 za výhodnú cenu. Tieto obojstranne posuvné dvere majú masívny hliníkový rám, ktorý dverám dodáva stabilitu a odolnosť. Profily nepodliehajú korózii.

V znamení masívneho rámu

Prednosťou týchto sprchových dverí je masivný hliníkový rám v prevedení Brillant. Vďaka tomuto jedinečnému prvku sa dvere stanú domimantou vašej kúpeľne. Spolu s transparentnou výplňou skiel pôsobí naozaj moderne. Avšak nezôstaňte ihned u klasické transparentní výplne. Ponúkame tiež v prevedení Chinchilla (bezpečnostné sklo) a Rugiada (polystyrol). Zarazila vás absencia madla? Nemusí. Dvere sa otvárajú pomocou "lišty" na dverích.

Absolútna bezpečnosť a dlhá životnosť

Precízne spracovanie a nekompromisná kvalita použitých materiálov zaručujú mimoriadnu životnosť sprchových dverí. Bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 3 mm je odolné proti rozbitiu a odštípnutiu. Stabilné hliníkové profily nekorodujú.

Utesnenie bez kompromisov

Medzi jednotlivými diely dverí sa nachádzajú priesvitné tesniací zástavku, ktoré zaručujú, že vode neprestriekne medzi diely. Vaša podlaha tak zôstane krásne suchá. Výrobci však nezabudli ani na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré nedajú uniknúť ani kvapke.

Plynulý chod a ľahká údržba

Pri každodennom používaní sprchového kútu by mala byť zaistená plynulosť chodu dverí. Kvalitné ložiskové pojazdy sú prepracované do najmenšieho detailu, aby mohli dobre slúžiť svojmu účelu. Transparentná sklá sú hladká, a preto sú veľmi nenáročná na údržbu. Stačí len použiť stierku na sklo.

 

 Rozmery sprchových dverí PD3N:

Veľkosť Šírka vstupu Inštalácia
800 mm 375 mm 750 - 805 mm
900 mm 440 mm 850 - 905 mm

 

Soubory pro stažení

file_en_492.pdf.pdf 6753.04 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Posuvné třídílné
Výška koutu 185 cm
Povrchová úprava ROLSHIELD
Set s vaničkou Ne

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_492.pdf.pdf 6753.04 Kb 04. 12. 2018