Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sedadlá do sprchovacích kútov

Objavte odpočinok pri sprchovaní v sede! Doobjednajte si sedadlo do sprchových boxov Roltechnik. Sedadlá do sprchy vynikajú precíznym spracovaním a jednoduchou spoľahlivou fixáciou. Použili sme nerezové materiály a pravé tvrdé drevo. Všechna sedátka do sprchy jsou s nosností do 100 Kg. Všetky sedadlá do sprchy sú s nosnosťou do 100 kgVyberajte sedadlá podľa rozmeru a objednajte ich za ľudové ceny!

Sprchovať sa v sede? Ak si kúpite sprchové sedadlo v outlete ROLTECHNIK, je to možné! Chceme vám ponúknuť maximálny komfort nielen pri kúpaní vo vani, ale aj pri sprchovaní. Naše sprchová sedadlá sú vyrobené z prvotriednych odolných materiálov a majú nosnosť až 100 kg. Hoďte starosti za hlavu, užívajte si v kľude sprchovanie a relaxujte. Výhodou sprchových sedadiel je, že sú vyberateľné, a tak vám pri čistení sprchovacieho kúta nespôsobujú žiadne ťažkosti. Sprchová sedadlá sú vhodné ako do obdĺžnikových sprchových kútov, tak do klasických štvrťkruhových sprchovacích kútov.