Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovací kút bez vaničky, alebo s vaničkou?

Aký vybrať sprchový kút - s vaničkou, alebo bez vaničky? Obe možnosti majú svoje výhody aj nevýhody, ktoré vám predstavíme.

Sprchové kúty bez vaničky kúpite v našom outlete za skvelé ceny!

Pri rekonštrukcii kúpeľne sa často rozhodujeme o umiestnení a podobe sprchovacieho kúta. Ten je v domácnostiach stále obľúbenejší - ponúka rýchlu, ale pohodlnú dennú hygienu a úspory vody. Sprchu môžeme vybudovať buď vo výklenku (nika), alebo si zaobstarať sprchovací kút, ktorý je často menej náročný na priestor. V oboch prípadoch však budete riešiť, či si zaobstarať sprchovú vaničku alebo dať do sprchy dlažbu.

  • Sprchová vanička je veľmi módnou záležitosťou. V kúpeľni pôsobí elegantne a čisto.
  • Sprchovací kút s vaničkou sa ľahko udržuje. Antibakteriálny povrch vaničky stačí utrieť vlhkou handričkou.
  • Dlažbu v sprchách poznáme predovšetkým zo skorších čias. Je ale vec názoru, či ju chcete do modernej kúpeľne.
  • Sprchovací kút bez vaničky môže byť náročnejší na údržbu. Steny sprchy sú však vybavené špeciálnou technológiou ROLSHIELD.

Všetky sprchové kúty Roltechnik možno montovať s vaničkou aj bez vaničky. Variant s vaničkou odporúčame najmä do panelových domov a pri rekonštrukciách, kedy nie je možné zabudovať odpad do podlahy. Sprchové kúty s vaničkou sú ale moderné aj v rodinných domoch.