Vianoce sa blížia, nakúpte včas – posledné predvianočné objednávky budú expedované 19.12.2017.
Prvá expedícia v roku 2018 bude 5.1.

Nákupný košík


Sprchovacie kúty štvorcové 100x100 cm Roltechnik

Doprajte si pri sprchovaní skutočný luxus. Štvorcové sprchovacie kúty 100 × 100 cm sú veľmi priestranné. Využite každý centimeter vo svojej kúpeľni a zariaďte si ju tak, ako sa vám zapáči!
Rámové a polorámové sprchovacie kúty sú ideálnym riešením pre každého, kto sprchovanie vníma nielen ako každodennú očistu tela, ale predovšetkým ako relaxáciu. Výhodou štvorcových sprchovacích kútov 100 × 100 cm je, že sa do nich pohodlne vojde sprchové sedadlo aj hydromasážny panel. To je potom tá pravá pohoda.

Prečo sprchové kúty ROLTECHNIK?

Sprchovacie kúty značky ROLTECHNIK sú prevážne českej výroby. Sprchové kúty majú prvotriedne hliníkové profily, ktoré kútu zaisťujú stabilitu a pevnosť. Väčšina sprchovacích kútov má výplne zo špeciálneho tvrdeného skla, ktoré odoláva vysokému tlaku. Ak by došlo k jeho rozbitiu, o sklo sa neporaníte, je bezpečnostné. Každý štvorcový sprchovací kút 100 × 100 cm môžete doplniť o sprchovú vaničku

Zrušiť filter
Typ výplne
   
Set s vaničkou
 
Parametre

Sprchovací kút MS2L + MS2P s dvojdielnymi posuvnými dve...

  • € 403.20 s DPH

Skladom > 10 ks

Sprchový kút s dvojdielnymi posuvnými dverami sme pre vás ZADARMO vybavili technológiou NANOGLASS,…

Doprava zdarma -23%

Sprchovací kút MDO1 + MB - otváracie dvere a pevná sten...

  • € 409.20 s DPH

Skladom > 10 ks

Jednokrídlové sprchové dvere v kombinácii s pevnou stenou boli navrhnuté pre váš absolútny…

Doprava zdarma -24%Už viete, aký sprchovací kút sa hodí práve do vašej kúpeľne? Štvorcové sprchovacie kúty 100 × 100 cm sú priestranné a sprchovanie v nich je veľmi pohodlné. Takýto sprchovací kút sa hodí skôr do väčších kúpeľní. Ak si chcete dopriať rovnaký priestor pri sprchovaní, ale rozmery vašej kúpeľne sú obmedzené, pozrite si našu ponuku obdĺžnikových sprchovacích kútov.

Ako na čistenie sprchovacieho kútu

Vedeli ste, že takmer nikto nečistí skutočne celý sprchovací kút? Väčšinou ho vyčistíme len zo 60% a máme hotovo. A nie je divu, čistenie sprchovacieho kúta je veľmi otravná vec. Ale ak si do svojej kúpeľne vyberiete štvorcový sprchovací kút ROLTECHNIK, budete mať o starosť menej. Výplne niektorých našich výpredajových sprchovacích kútov totiž majú špeciálny povrch zvaný Rolshield (u starších modelov Nanoglass), ktorý je hydrofóbny, teda odpudzuje vodu. Voda sa po skle neroztieka, ale zhlukuje sa do kvapiek, ktoré na seba pri stekaní nabaľujú nečistoty a mastnotu. Sprchový kút vydrží oveľa dlhšie čistý ako ten bez Rolshieldu.

Aby bol výsledok dokonalý, odporúčame po každom sprchovaní zotrieť skla stierkou. K oživeniu ochrannej vrstvy používajte raz za čas čistiaci prostriedok REFRESH CLEANER. Pri pravidelnom používaní bude mať ochranná vrstva Rolshield životnosť 10 rokov!

© 2018, Roltechnik s.r.o. – všetky práva vyhradené

Vyhlásenie o prístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobných údajov (GDPR) | GDPR - marketing | Výmena odkazov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky