Sprchovacie kúty štvorcové 100x100 cm - Roltechnik


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 2 produktov

Sprchovací kút MS2L + MS2P s dvojdielnym...

Sprchovací kút MS2L + MS2P s dvojdielnymi posuvnými dverami
- 23 %
Akcia
Doprava zadarmo
Od € 403.20
€ 336.00 bez DPH
Skladom
Sprchový kút s dvojdielnymi posuvnými dverami sme pre vás ZADARMO vybavili techn...

Sprchovací kút MDO1 + MB - otváracie dve...

Sprchovací kút MDO1 + MB - otváracie dvere a pevná stena
- 24 %
Akcia
Doprava zadarmo
Od € 409.20
€ 341.00 bez DPH
Skladom ještě 8 ks
Jednokrídlové sprchové dvere v kombinácii s pevnou stenou boli navrhnuté pr...

Už viete, aký sprchovací kút sa hodí práve do vašej kúpeľne? Štvorcové sprchovacie kúty 100 × 100 cm sú priestranné a sprchovanie v nich je veľmi pohodlné. Takýto sprchovací kút sa hodí skôr do väčších kúpeľní. Ak si chcete dopriať rovnaký priestor pri sprchovaní, ale rozmery vašej kúpeľne sú obmedzené, pozrite si našu ponuku obdĺžnikových sprchovacích kútov.

Ako na čistenie sprchovacieho kútu

Vedeli ste, že takmer nikto nečistí skutočne celý sprchovací kút? Väčšinou ho vyčistíme len zo 60% a máme hotovo. A nie je divu, čistenie sprchovacieho kúta je veľmi otravná vec. Ale ak si do svojej kúpeľne vyberiete štvorcový sprchovací kút ROLTECHNIK, budete mať o starosť menej. Výplne niektorých našich výpredajových sprchovacích kútov totiž majú špeciálny povrch zvaný Rolshield (u starších modelov Nanoglass), ktorý je hydrofóbny, teda odpudzuje vodu. Voda sa po skle neroztieka, ale zhlukuje sa do kvapiek, ktoré na seba pri stekaní nabaľujú nečistoty a mastnotu. Sprchový kút vydrží oveľa dlhšie čistý ako ten bez Rolshieldu.

Aby bol výsledok dokonalý, odporúčame po každom sprchovaní zotrieť skla stierkou. K oživeniu ochrannej vrstvy používajte raz za čas čistiaci prostriedok REFRESH CLEANER. Pri pravidelnom používaní bude mať ochranná vrstva Rolshield životnosť 10 rokov!