Sprchovacie kúty štvorcové 80x80 cm Roltechnik | ROLTECHNIK outlet

Vianoce sa blížia, nakúpte včas – posledné predvianočné objednávky budú expedované 19.12.2017.
Prvá expedícia v roku 2018 bude 5.1.

Nákupný košík


Sprchovacie kúty štvorcové 80x80 cm Roltechnik

- 11 %

Top produkt

Štvorcový sprchovací box PETRA NEW

Štvorcový sprchovací box PETRA NEW. Sprchovacie boxy nahrádzajú v mnohom sprchové kúty, a to najmä v tom, že tvoria samostatné celky a umožňujú tým umiestnenie tam, kde by to znamenalo vynaloženie značných prostriedkov na nutnú izoláciu ako stien kúta, tak prípadného dna alebo tam, kde je to prakticky nemožné z technických dôvodov.

  • 4mm bezpečnostné sklo Transparent (číre sklo)
  • dvojdielné posuvné dvere s kvalitnými pojazdy
  • profily v bielej farbe
  • sprchový komplet s batériou
  • vrátane samonosnej vaničky a sifónu

Cena od € 409.20 s DPH

Skladom > 10 ks

Detail

Štvorcové sprchovacie kúty vládnu nielen českým kúpeľniam. Vďaka ich elegantným tvarom a nadčasovému vzhľadu sa hodí do každého typu kúpeľne. V ponuke ROLTECHNIK môžete vyberať medzi polorámovými a rámovými sprchovacími kútmi. Hliníkové profily dodávajú kútu na stabilite, výplne z tvrdeného skla zasa na bezpečnosti. Štvorcové sprchovacie kúty 80 × 80 cm za outletové ceny sú to najlepšie, čo si do svojej kúpeľne môžete zaobstarať!

ROLTECHNIK do každej kúpeľne

Veľkou výhodou sprchovacích kútov ROLTECHNIK je, že si ich vyberáte priamo od výrobcu. Ručíme za ich bezproblémovú funkčnosť a dlhú životnosť. Na outletové modely vám poskytujeme záruku 2 roky.
V prípade, že budete potrebovať náhradné diely k svojmu staršiemu sprchovaciemu kútu, neváhajte nás kontaktovať alebo nám napíšte do poradne. Radi na vašu otázku odpovieme a odporučíme najvhodnejšie riešenie.
Zrušiť filter
Typ výplne
     
Set s vaničkou
   
Parametre

Sprchovací kút MS2L + MS2P s dvojdielnymi posuvnými dve...

  • € 403.20 s DPH

Skladom 4 ks

Sprchový kút s dvojdielnymi posuvnými dverami sme pre vás ZADARMO vybavili technológiou NANOGLASS,…

-23%

Sprchovací kút MDO1 + MB - otváracie dvere a pevná sten...

  • € 409.20 s DPH

Skladom 7 ks

Jednokrídlové sprchové dvere v kombinácii s pevnou stenou boli navrhnuté pre váš absolútny…

-24%

Štvorcový sprchovací box PETRA NEW

  • € 409.20 s DPH

Skladom > 10 ks

Štvorcový sprchovací box PETRA NEW. Sprchovacie boxy nahrádzajú v mnohom sprchové kúty, a to…

-11% Novinka1Viete, ako čo najlepšie vybrať sprchovací kút?

V dnešnej ponuke trhu je niekedy ťažké sa vyznať. Okrem sprchovacích kútov v základných tvaroch, ako je štvorcový, obdĺžnikový alebo štvrťkruhový, môžete kombinovať rôzne rozmery sprchovacích dveria zásten. A ako teda vybrať ten najvhodnejší? Najprv si zmerajte priestor v kúpeľni, ktorý môže sprcha zaberať. Medzi najžiadanejšie rozmery patria väčšinou 90 × 90 cm. S priestorom súvisí aj spôsob otvárania dverí. Posuvné dvere nepotrebujú v kúpeľni žiadne miesto naviac, no súčasne znižujú vstupný priestor sprchy. Otočné dvere to majú presne naopak. U nich vždy musíte premýšľať, či je skutočne otvoríte, bez toho aby ste nezavadili o vaňu alebo umývadlo.

Ďalším, oveľa príjemnejším, kritériom je dizajn sprchovacieho kútu.Je na čase vybrať si typ konštrukcie. Rámové sprchovacie kúty sú veľmi obľúbené pre svoju odolnosť a stabilitu. Stále častejšie sa v kúpeľniach objavujú aj polorámové a bezrámové sprchovacie kúty (tvorí je len bezpečnostné sklá a pánty), ktoré sú veľmi elegantné a vyzerajú luxusne. Výplne z bezpečnostného skla sú väčšinou transparentné, ale v Roltechniku môžete u niektorých modelov sprchovacích kútov vyberať aj decentne tónované sklá alebo sklá s potlačou. Nemala by chýbať ani špeciálna povrchová úprava skla pre ľahšiu údržbu. U starších modelov je to Nanoglass II. generácie, u novších potom patentovaná technológia Rolshield.

© 2018, Roltechnik s.r.o. – všetky práva vyhradené

Vyhlásenie o prístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobných údajov (GDPR) | GDPR - marketing | Výmena odkazov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky