Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchové boxy 70cm - malé sprchovacie kúty

Malé sprchové boxy Roltechnik ľahko zostavíte zo sprchovej vaničky, dverí do sprchy a pevnej steny. Veľmi malých vnútorných rozmerov dosiahnete s obdĺžnikovým sprchovacím kútom s posuvnými dverami.

Sprchové boxy vynikajú výškou 1850 cm, nevyplavíte tak svojich susedov, bezpečnostným sklom a robustným tesniacim rámom

Zásteny na vaňu

Alternatívou sprchových boxov do malej kúpeľne môžu byť aj vane a vaňové zásteny. Geniálne vaňové zásteny ušetria miesto a vyriešia vašu dilemu, či si vybrať sprchovací kút alebo vaňu. Vaňové zásteny sa vyrábajú z prvotriednych materiálov, sú odolné a trvanlivé.  Sklo vaňovej zásteny sa vyrába s povrchovou úpravou NANOGLASS. Táto revolučná technológia zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, mastnoty a iných nečistôt. Pravidelné čistenie sklenenej výplne je preto vďaka NANOGLASS úplnou hračkou.

Sprchovacie kúty 800mm Sprchovacie kúty 900mm Sprchovacie kúty 1000mm
Sprchovacie kúty 1200mm Sprchovacie kúty 1400mm