Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovacie kúty a boxy 120x80

Obdĺžnikové sprchovacie kúty a boxy 120x80 značky ROLTECHNIK disponujú hneď niekoľkými technickými detailami a dokonalosťami. Jedným z nich sú aj bezchybné tesniace transparentné PVC profily, ktoré nedávajú vode žiadnu šancu. Sprchové dvere boli navrhnuté tak, aby neprepustili ani kvapku mimo vašeho sprchového kúta! Spoznajte ďalšie výhody týchto produktov a ich striedmy elegantný design, ktorý sa hodí do všetkých typov kúpeľní - aj do tej vašej.


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 2 produktov

Posuvné sprchové dvere OBD2 s pevnou ste...

Posuvné sprchové dvere OBD2 s pevnou stenou OBB
- 20 %
Akcia
Novinka
Od € 286.80
€ 239.00 bez DPH
Skladom
Úplne nový produkt, ktorý vám chceme ponúknuť, zaujme svojím jednoduchým a čistý...

Jednokrídlové sprchové dvere OBDNL(P)1 s...

Jednokrídlové sprchové dvere OBDNL(P)1 s pevnou stenou OBDB
- 52 %
Akcia
Novinka
Od € 344.40
€ 287.00 bez DPH
Skladom
Najnovšia kombinácia pántových dverí s pevnou stenou, ktorú tu predstavujeme, za...

Sprchový box xxl

Nielen veľkorysým priestorom, ale aj špičkovým spracovaním a prepracovaným designom vynikajú sprchové boxy 120x80 značky Roltechnik. Okrem sprchovacích kútov s rozmerom 120x80 cm si však môžete objednať aj ešte väčšie boxy. Vyberte si napríklad sprchovacie kúty 1400 mm. Tieto boxy v prevedení XXL majú striedmy obdĺžnikový tvar, ktorý sa hodí do akéhokoľvek typu kúpeľne. Vyrába sa ale aj v prevedení OPEN alebo ako sprchovací kút WALK IN. Tieto boxy sú skutočnou raritou na našom eshope a tvoria ich jedno oblé a jedno rovné bezpečnostné sklo. Rovnako ako sprchovacie kúty 1200 a 1400 mm doporučujeme box WALK IN hlavne milovníkom dostatočného priestoru a moderného designu.

Sprchovacie kúty, sprchové boxy 120x90 Obdĺžnikové sprchové vaničky Hydromasážne systémy