Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovacie kúty, sprchové boxy 120x90

Kvalitné materiály, ale aj podmanivý design sa podiela na dokonalom výslednom dojme našich sprchovacích kútov a boxov 120x90 cmPosuvné sprchové dvere v kombinácii s pevnou stenou boli navrhnuté pre váš absolútny komfort pri sprchovaní a ľahkú údržbu. Sklenené výplne sú ZDARMA ošetrené technológioNANOGLASS, ktorá bráni usadzovaniu vodného kameňa. Maximálne pohodlie pri sprchovaní, takmer neobmedzený priestor, vysoká odolnosť - to všetko za priaznivú cenu!


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 3 produktov

Posuvné sprchové dvere OBD2 s pevnou ste...

Posuvné sprchové dvere OBD2 s pevnou stenou OBB
- 20 %
Akcia
Novinka
Od € 286.80
€ 239.00 bez DPH
Skladom
Úplne nový produkt, ktorý vám chceme ponúknuť, zaujme svojím jednoduchým a čistý...

Jednokrídlové sprchové dvere OBDNL(P)1 s...

Jednokrídlové sprchové dvere OBDNL(P)1 s pevnou stenou OBDB
- 52 %
Akcia
Novinka
Od € 344.40
€ 287.00 bez DPH
Skladom
Najnovšia kombinácia pántových dverí s pevnou stenou, ktorú tu predstavujeme, za...

Čtvercový sprchový kout CORNER ELEGANT R...

Čtvercový sprchový kout CORNER ELEGANT RIGHT
- 47 %
Akcia
Výpredaj
Od € 381.60
€ 318.00 bez DPH
Nie je skladom
Štvorcový sprchovací kút CORNER ELEGANT LEFT sa skladá z jednokrídlových otvárac...

Priestorové sprchovacie kúty

Sprchovacie kúty 1200 mm si objednajte v prípade, že disponujete dostatočným priestorom vo vašej kúpeľni. Pokiaľ však máte kúpeľňu menších rozmerov, potom vám odporúčame skôr sprchovacie kúty 700, 800, alebo 900 mm širokéSprchovacie kúty 700 mm tvoria sprchové vaničky z liateho mramoru alebo akrylátu, dvere do sprchy a pevná stena. Aby ste ušetrili čo najviac miesta, dvere do sprchy by mali byť posuvné. Pokiaľ zvolíte posuvné dvere, môžte si naviac dopriať aj obdĺžnikové sprchovacie kúty. Tieto kúty vynikajú čistým designom, odolnými ložiskami na posun dverí a dokonalou vodotesnou pevnosťou.

Sprchovacie kúty a boxy 120x80 Sprchové vaničky Hydromasážne systémy