Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x80

Sprchovacie kúty 70x80 cm tvoria jednokrídlové sprchové dvere v kombinácii s pevnou stenou. Sprchový box vysoký 185 cm je vybavený bezpečnostným sklom a kvalitným tesniacim rámom. Jednokrídlové sprchové dvere zaistia ľahký prístup do sprchového boxu. Prípadná povrchová úprava skiel garantuje ľahkú údržbu sprchovacieho kútu.

Objednajte dnes v našom outlete za zlomok katalógovej ceny

Jednokrídlové sprchové boxy

Jednokrídlové sprchové boxy 70x80 cm zaisťujú ľahký prístup do sprchovacieho kútu. Orientáciu dverí si môžte zvoliť na ľavú aj pravú stranu, presne podľa svojich potrieb. Rovnako tak si môžte sami vybrať dekor bezpečnostného skla s hrúbkou 4 mm. Objednajte si sprchovacie kútydokonalou tesnosťou, kvalitným prevedením a ľahkou údržbou. Nemusia vás tak trápiť nečistoty, mastnota ani vodný kameň.  

Štvorcové sprchovacie kúty a boxy 70x70 Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x90 Sprchové vaničky