Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x90

Sprchovacie kúty 70x90 cm s otváracími dverami a pevnou stenou vysoké 185 cm sú vybavené bezpečnostným sklom, tesniacim rámom. Jednokrídlové otváracie dvere zaistia pohodlný prístup do sprchového boxu, moderné pevné steny zapadnú do každej modernej kúpeľne.

Objednajte kvalitné sprchovacie kúty Roltechnik ešte dnes za zlomok katalógovej ceny!

Štýlové sprchové boxy

Sprchové boxy Roltechnik patria do každej modernej kúpeľne. A pokiaľ ste skutočne milovníkmi štýlového moderného vybavenia, potom vám ako alternatívu k obdĺžnikovým sprchovacím kútom ponúkame boxy WALK IN. Sprchovacie kúty WALK IN alebo OPEN box majú unikátne prevedenie sklenených výplní, ktoré tvoria akýsi labyrint. Jedna stena boxu je pevná a druhá zaoblená a dohromady neprepustia ani kvapku vody. Môžete sa v nich osprchovať bez toho že by ste za sebou museli zatvárať dvere. Sprchovacie kúty WALK IN sú jedinečné, designové, priestorové a vynikajú trendami aj čistými líniami.

Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x70 Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x80 Sprchové vaničky