Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovacie kúty vhodné pre seniorov

Myslíme na váš komfort a pohodlie v každom čase. Predstavujeme sprchovacie kúty pre seniorov. Bezpečnostné sklo, široké bezbariérové vstupyzdvihový mechanizmus na aretáciu, ergonomicky tvarované madlá, garantujúce pohodlie a stabilitu pri každom pohybe a zároveň ľahká údržba skleného povrchu.

Pritom všetko v elegantnom designe vám prináša nízka vaňa pre seniorov. To sú naše záruky. Získajte svojou objednávkou kompletné úsporné sprchovacie kútySkĺbili sme praktickosť aj priaznivú cenu! Neváhajte a objavte naše sprchovacie kúty doplnené o nízke vane. Výsledkom kombinácií je bezpečná vaňa pre seniorov za rozumnú cenu.


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 2 produktov

Štvrťkruhový sprchovací kút DR2

Štvrťkruhový sprchovací kút DR2
- 63 %
Akcia
Od € 321.30
€ 267.75 bez DPH
Skladom ještě 3 ks
Štvrťkruhový sprchový kút DR2 vás bude rozmaznávať do detailu prepracovanou ergonómio...

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací k...

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút DCO1 + DB - otváracie dvere s pevnou stenou
- 24 %
Akcia
Doprava zadarmo
Od € 559.20
€ 466.00 bez DPH
Skladom ještě 4 ks
Čistá elegancia a kvalitné spracovanie jednokrídlových sprchových dverí DCO1 a&n...

Hydromasážne panely do sprchovacích kútov

Naše sprchovací kúty sú vhodné nielen pre seniorov, ale aj pre všetkých milovníkov kvalitnej českej výroby. Sprchovací kúty, vaničky do sprchovacieho kútu, vane, vaňové zásteny, hydromasážne panely a rôzne príslušenstvo značky Roltechnik predstavuje tovar najvyššej kvality, unikátneho designu, dokonalej tesnosti, odolnej konštrukcie a samočistiacej technológie. Zvlášť posledná spomenutá vlastnosť je skutočne mimoriadna a ocenia ju práve seniori. Ide o povrchovú úpravu NANOGLASS, ktorá zaistuje, že kvapky vody nezanechávajú na skle žiadne nečistoty, mastnotu, ani vodný kameň. Údrba sprchovacích kútov je vďaka tejto technológii úplne nenáročná.  

Štvrťkruhové sprchovacie kúty Obdĺžnikové sprchovacie kúty Dvere do niky Walk in
Bezrámové sprchovacie kúty Rohové sprchovacie kúty Sprchovacie kúty s nízkou vaničkou Sprchovacie kúty s hlbokou vaňou