Vianoce sa blížia, nakúpte včas – posledné predvianočné objednávky budú expedované 19.12.2017.
Prvá expedícia v roku 2018 bude 5.1.

Nákupný košík


Sprchovacie kúty vhodné pre seniorov Roltechnik

Myslíme na váš komfort a pohodlie v každom čase. Predstavujeme sprchovacie kúty pre seniorov. Bezpečnostné sklo, široké bezbariérové vstupyzdvihový mechanizmus na aretáciu, ergonomicky tvarované madlá, garantujúce pohodlie a stabilitu pri každom pohybe a zároveň ľahká údržba skleného povrchu.

Pritom všetko v elegantnom designe vám prináša nízka vaňa pre seniorov. To sú naše záruky. Získajte svojou objednávkou kompletné úsporné sprchovacie kútySkĺbili sme praktickosť aj priaznivú cenu! Neváhajte a objavte naše sprchovacie kúty doplnené o nízke vane. Výsledkom kombinácií je bezpečná vaňa pre seniorov za rozumnú cenu.


1 produkt

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút DCO1 + DB - ...

  • € 547.20 s DPH

Skladom > 10 ks

Čistá elegancia a kvalitné spracovanie jednokrídlových sprchových dverí DCO1 a pevnej steny…

Doprava zdarma -24%Hydromasážne panely do sprchovacích kútov

Naše sprchovací kúty sú vhodné nielen pre seniorov, ale aj pre všetkých milovníkov kvalitnej českej výroby. Sprchovací kúty, vaničky do sprchovacieho kútu, vane, vaňové zásteny, hydromasážne panely a rôzne príslušenstvo značky Roltechnik predstavuje tovar najvyššej kvality, unikátneho designu, dokonalej tesnosti, odolnej konštrukcie a samočistiacej technológie. Zvlášť posledná spomenutá vlastnosť je skutočne mimoriadna a ocenia ju práve seniori. Ide o povrchovú úpravu NANOGLASS, ktorá zaistuje, že kvapky vody nezanechávajú na skle žiadne nečistoty, mastnotu, ani vodný kameň. Údrba sprchovacích kútov je vďaka tejto technológii úplne nenáročná.  

Štvrťkruhové sprchovacie kúty Obdĺžnikové sprchovacie kúty Dvere do niky Walk in
Bezrámové sprchovacie kúty Rohové sprchovacie kúty Sprchovacie kúty s nízkou vaničkou Sprchovacie kúty s hlbokou vaňou

© 2018, Roltechnik s.r.o. – všetky práva vyhradené

Vyhlásenie o prístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobných údajov (GDPR) | GDPR - marketing | Výmena odkazov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Preskočiť na začiatok stránky