Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Štvorcové sprchovacie kúty a boxy 70x70

Zostavením jednokrídlových sprchových dverí v kombinácii s pevnou stenou získate sprchovací kút s rozmermi 70x70 cm. Sprchový box s výškou 185 cm je vybavený bezpečnostným sklom, tesniacim robustným rámom, ľahký prístup zaistí jednokrídlové dvere do sprchy.

Objednajte dnes v našom outlete za zlomok katalógovej ceny!

Dvere do sprchových boxov

Sprchovacie kúty v rozmere 70x70 cm predstavujú najmenšiu variantu štvorcových sprchovacích kútov. Ako alternatívu k tomuto prevedeniu ponúkame obdĺžnikové sprchovacie kúty 70x80 cm alebo 70x90 cm. Veľmi obľúbené sú ale aj štvrťkruhové sprchovacie kúty s posuvnými dverami, ktoré rovnako šetria miesto vo vašej kúpelni. Štvrťkruhové boxy majú elegantné dvojdielne posuvné dvere k sprchovému kútu, ktoré pri zatvorení neprepustia ani kvapku vody. Ich dokonalá tesnosť je rovnako mimoriadna ako aj odolné ložiskové pojazdy, ktoré garantujú plynulý, bezproblémový a bezhlučný chod dverí.

Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x80 Sprchovacie kúty, sprchové boxy 70x90 Sprchové vaničky