Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Sprchovacie kúty štvorcové 70 x 70 cm

Štvorcové sprchovacie kúty s rozmerom 70 × 70 cm sú veľmi obľúbené najmä v malých kúpeľniach. Nezaberú totiž príliš miesta, a pritom poskytnú dostatočný priestor pre sprchovanie. Vďaka tomuto sprchovaciemu kútu sa vám do malej kúpeľne vojde pokojne aj vaňa. Štvorcové sprchovacie kúty sú veľmi moderné a nadčasové, čo určite ocení nejedna rodina. Vyberajte medzi štvorcovými sprchovacími kútmi s posuvnými alebo otočnými dverami.

Ako na montáž štvorcového sprchovacieho kúta

Štvorcový sprchovací kút 70 × 70 cm od ROLTECHNIK môžete inštalovať dvojakým spôsobom. Buď zvolíte montáž priamo na podlahu, ktorá je vhodná, ak máte odtok so sifónom vstavaným v podlahe. Sprchovací kút je potom síce bezbariérový, ale musíme vás upozorniť na jeho ťažšiu údržbu - škáry medzi dlažbou sa časom zanášajú nečistotami.

Alebo skombinujete kút so štvorcovou sprchovou vaničkou. Akrylátová vanička je elegantná, odolná, stabilná, má prirodzene protišmykový povrch a veľmi ľahko sa čistí. Pri rekonštrukcii kúpeľne je navyše montáž sprchovacieho kútu na vaničku jednoduchšia a lacnejšia - nemusíte podlahu sprchy spádovať a vyburávať miesto pre sifón. V prípade, že vanička nie je samonosná, podmurujťe ju, alebo si prikúpte krycí čelný panel.