Štvrťkruhový sprchovací kút BILBAO NEO v sete s vaničkou

Kód: BILBAO NEO SET Výrobca: Roltechnik

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojdielnymi posuvnými dverami v sete s polohlbokou vaničkou SEMIDEEP NEO.

 • Dvojdielne posuvné dvere
 • Biela akrylátová polohlboká vanička vrátane sifónu
 • Rozmer: 90×90 cm
 • Transparentné bezpečnostné sklo s potlačou hrúbky 4 mm
 • Profil s vyhotovením Brillant - leštený hliník
Detailné informácie
4mm sklo zajišťuje dostatečnou tuhost rámových produktů Stabilní konstrukce sprchového koutu zajistí dokonalou těsnost Pojezdy umožňující spodní odklápění dveří pro snadnou údržbu Rám který zajistí maximální těsnost a udrží tak všechnu vodu uvnitř sprchového koutu
Nie je skladom
Kód produktu: BILBAO NEO SET
Osobně zdarma
TOPTRANS € 16.00
na otázku
Počet Ks
 • Poraďte sa s odborníkom

  POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

 • Porovnanie
 • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Ako zaujme sprchovací kút BILBAO NEO:

 • Výplne sprchovacieho kúta tvorí 4mm bezpečnostné sklo v transparentnom vyhotovení s decentnou potlačou.
 • Dvojdielne posuvné dvere sa pohybujú po kvalitných pojazdoch s ložiskami. Majú tiež praktická dizajnová madlá v úprave Brillant.
 • Rámové vyhotovenie sprchovacieho kúta zaisťuje jeho stabilitu a maximálnu vodotesnosť. Hliníkové profily sú bezúdržbové a odolné voči chemickému či bežnému mechanickému poškodeniu.

Aby vám nový sprchovací kút BILBAO NEO slúžiť bezproblémovo a čo najdlhšie, raz za čas venujte pár minút jeho údržbe. Chceli sme vám čo najviac uľahčiť jeho bežné čistenie, a tak sme posuvné dvere vybavili spodným odklápaním. Ľahko sa tak dostanete aj na inokedy ťažko prístupné miesta. Pohyblivé časti sprchovacieho kúta občas namažte špeciálnym sanitárnym mazivom.

Vzhľadom k výške sprchovacieho kúta BILBAO NEO, ktorá je 1650 mm, ponúkame Vám ho v kombinácii s našou polohlbokou sprchovacou vaničkou SEMIDEEP NEO. Vanička so sifónom je tak neoddeliteľnou súčasťou objednávky.

Výhody sprchovacej vaničky SEMIDEEP NEO

 • Polohlboká vanička má integrovanú sedaciu plochu, ktorú využijete napríklad pri umývaní nôh alebo ako skvelú odkladaciu plochu pre šampóny a mydla.
 • Samonosnú vaničku ľahko nainštalujete, nevyžaduje totiž podmurovanie. Stiahnite si pohodlne montážny návod, ktorý nájdete v záložke "Dokumenty"
 • Je vyrobená modernou technológiou GREENSIR, kedy je vonkajšia laminácia vykonaná špeciálnym spevňujúcim nástrekom. Vďaka tomu je povrch vaničky SEMIDEEP NEO veľmi odolný ako voči mechanickému poškodeniu, tak voči chemikáliám a agresívnym čistiacim prostriedkom.

Utesnené bez kompromisov

Medzi sprchovými dverami nájdete priesvitné tesnenie, ktoré zaisťuje, že neunikne ani kvapka vody. Nezabudli sme na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré zabraňujú podstriku vody pod dverami.

Plynulý chod a ľahká údržba

Pri každodennom používaní sprchového kútu by mala byť zaistená plynulosť chodu dverí. Ložiskové pojazdy sú prepracované do najmenšieho detailu, aby mohly dobre slúžiť svojmu účelu. Pre maximálnu bezúdržbovosť sú sklenené výplne dverí zabezpečené technológiou NANOGLASS, ktorá odpudzuje nečistoty a vodný kameň. Túto technológiu vám teraz prinášame ZADARMO, aby ste si mohli čo najdlhšie užívať čisto-skvejúceho sa lesku sprchových dverí!

Soubory pro stažení

file_en_412.pdf.pdf 454.23 Kb 04. 12. 2018
file_en_411.pdf.pdf 2794.79 Kb 04. 12. 2018
file_en_410.pdf.pdf 7661.07 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Čtvrtkruh
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Posuvné dvoudílné
Rádius R550
Výška koutu 165 cm
Farba Brillant
Typ výplne Potisk
Hrúbka skla 4 mm
Set s vaničkou Ano
Technický nákres sprchového koutu BILBAO NEO SET Technický nákres sprchového koutu BILBAO NEO SET

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_412.pdf.pdf 454.23 Kb 04. 12. 2018
file_en_411.pdf.pdf 2794.79 Kb 04. 12. 2018
file_en_410.pdf.pdf 7661.07 Kb 04. 12. 2018