Štvrťkruhový sprchovací kút HGRD2

Akcia Novinka
Kód: HGRD2 Výrobca: Roltechnik

Vysoko kvalitný štvrťkruhový sprchovací kút s dvojdielnymi posuvnými dverami pre dokonalý komfort a kúpeľňu bez jedinej kvapky na podlahe!

  • Číre sklo - Transparent
  • Maximálne tesniaci rám
  • Rozmery: 80x80 cm
  • Hliníkové profily v prevedení Brillant (leštený hliník)
Detailné informácie
6mm sklo zajistí maximální bezpečnost proti rozbití Stabilní konstrukce sprchového koutu zajistí dokonalou těsnost Pojezdy umožňující spodní odklápění dveří pro snadnou údržbu Rám který zajistí maximální těsnost a udrží tak všechnu vodu uvnitř sprchového koutu
Nie je skladom
Štvrťkruhový sprchovací kút 800x800 mm, výška 1650 mm Kód varianty produktu: 224-8001R55-00-02
Osobně zdarma
TOPTRANS € 16.00
Pôvodné € 284.00
-49 %
Ušetríte:
€ 140.00
Vaša cena € 144.00
€ 120.00 bez DPH
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Štvrťkruhový sprchovací kút HGRD2 sa teší veľkej obľube pre svoj atraktívny a elegantný vzhľad. Jednoduché línie doplňuje číre bezpečnostné sklo v prevedení Transparent. Sprchovací kút HGRD2 má oproti štandardnej verzii HGR2 zníženú výšku na 1650 mm. Odporúčame ho tak inštalovať na hlbokú sprchovú vaničku, ako je napríklad vanička SEMIDEEP NEO.

Výhodou sprchovacieho kúta HGRD2 je, že sa hodí do každej kúpeľne. Elegantný rám v prevedení Brillant a transparentné sklo bude ladiť s každou farbou obkladov.

V znamení jednoduchosti a čistých linií

Hľadáte sprchový kút s čistými liniemi a jednoduchým dizajnom? Pak je tento HGRD2 pre vás ako stvorenýTransparentné výplne 6mm bezpečnostných skiel pôsobí jednoduchým nepreplácaným dojmom, jehož linie doplňujú profily z lesteného hliníka v prevedení Brillant. Ako sa hovorí - v jednoduchosti je krása. Navyše dve ergonomicky tvarovaná madlá sú čerešničkou na torte, vďaka čomu bude kút dominantou vašej kúpeľne.

Dokonalá technológia, ktorá slúži dlhé roky

Stabilný rám z lešteného hliníka vyzerá nielen veľmi pekne, ale predovšetkým je odolný voči korózii a ďalším reakciám. Super tesniaci rám zaistí, že všetka voda zostane v sprchovacom kúte. Už žiadná mokrá podlaha, po ktoré byste mohli uklouznúť a spôsobiť si tým nejaký úraz. Ložiskové pojazdy majú pružinky, spodok sprchových dverí možno preto jednoducho odklopiť. Veľmi vám tak uľahčí údržbu sprchovacieho kúta. Objednajte si sprchovací kút HGRD2, než bude vypredaný. Za lepšiu cenu ho nezoženiete.

Soubory pro stažení

file_en_393.pdf.pdf 12556.06 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Posuvné dvoudílné
Rádius R550
Výška koutu 165 cm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent
Hrúbka skla 6 mm
Set s vaničkou Ne

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_393.pdf.pdf 12556.06 Kb 04. 12. 2018