Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Opätovne je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Vaňová zástena ATYP_PXV1

Akcia Novinka Výpredaj
Kód: ATYP_PXV1

Táto atypická vaňová zástena, ktorú vám chceme ponúknuť, bola pôvodne vyrábaná pre francúzsky trh, ale niekoľko kusov nám tu ešte zostalo. Bezrámová kvalitná vaňová zástena, ktorá vychádza z našej klasickej vaňovej zásteny PXV1, je proti nej predĺžená na výšku 1600 mm a tiež jej šírka je proti štandardnej zástene rozšírená na pekných 800 mm, môže byť teraz vaša za skvelú cenu!

  • 6 mm bezpečnostné sklo v čírom transparentnom vyhotovení
  • ochrana skla ROLSHIELD
  • Rozmery: šírka 800 mm a výška 1600 mm
  • Profily v úprave Brillant
Detailné informácie
Nie je skladom
Kód produktu: ATYP_PXV1
Osobně zdarma
PPL € 6.30
na otázku
Počet Ks
  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
6:00 - 14:30

Napíšte si o radu

Detailný popis

Už vás nebaví stálej vytieranie vody, ktorá sa rozstrekuje pri sprchovaní vo vašej vani smerom k toalete alebo umývadlu? Nechcete však svoju vaňu kvôli sprchovaniu úplne uzatvárať rámovou zástenou s dverami, ktoré by znižovali pohodlnosť vstupu do vane?

Potom si môžete zaobstarať túto jednoduchú a ľahko inštalovateľné vaňovú zástenu, ktorej stabilitu zabezpečuje šikmá vzpera

Bezproblémová údržba, pohodlný prístup do vane a čistý dizajn, ktorý sa uplatní v každom type kúpeľne získate s touto atypickou vaňovou zástenou ATYP_PXV1.

Ako to funguje po technickej stránke...

Vanová zástena má hliníkové profily v prevedení Brillant a teleskopickú vzperu v chrómovej úprave zaisťujúce perfektnú stabilitu. Vzpera je pripevnená medzi sklom zásteny a stenou, vďaka tomu sa zástena ani nehne. Výplň bezpečnostných skiel ponúkame v nadčasovom prevedení Transparent (číre sklo), ktoré sa hodí naprosto ke všemu. Zástena je vyrobená v univerzálnom prevedení, takže sa dá inštalovať na ľavú aj pravú stranu.

Údržba je teraz hračka

Pre maximálnu bezúdržbovosť sú sklenené výplne dverí zabezpečené technológiou NANOGLASS, ktorá odpudzuje nečistoty a vodný kameň. Túto technológiu vám teraz prinášame ZADARMO, aby ste si mohli čo najdlhšie užívať čisto-skvejúceho sa lesku sprchových dverí! Pro perfektný výsledok stačí dvere po sprchování len zotrieť stierkou na sklo. Jednoduché údržbe napomáhá aj fakt, že je zástena v bezrámovom prevedení, takže si ušetríte prácu s zložitým čistením rámu.

Soubory pro stažení

file_en_478.pdf.pdf 4239.01 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Výška koutu 160 cm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent
Povrchová úprava ROLSHIELD
Hrúbka skla 6 mm
Technický nákres vanové zástěny ATYP_PXV1 Technický nákres vanové zástěny ATYP_PXV1

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_478.pdf.pdf 4239.01 Kb 04. 12. 2018