Vaňové zásteny

Vaňové zásteny predstavujú veľmi praktický doplnok ku každej vani. Ak nechcete samostatný sprchový kút, vaňové zásteny sú jednoducho geniálnym riešením na sprchovanie v obyčajnej vani bez špliechancov a kaluží po celej kúpeľni. Ale aj tam, kde vaňa slúži prevažne na kúpanie, má vaňová zástena zmysel, zvlášť, ak sa kúpu deti. Tie okolo seba dokážu našpliechať aj pri kúpeli v poloprázdnej vani a zástena potom nepomáha len ľahšej údržbe kúpeľne, ale aj väčšej bezpečnosti.

Naše vaňové zásteny sú vyrobené z prvotriednych materiálov a majú dlhú životnosť. Na svoju vaňu ju namontujete veľmi ľahko, a pokiaľ by ste si na to náhodou netrúfli, radi vám poskytneme montáž priamo od výrobcu. Sklá našich vaňových zásten sú vybavené špeciálnym  povrchom pre ľahšiu údržbu a aj štandardné modely sú dostatočne vysoké, takže von počas sprchovania neprenikne skutočne ani kvapka. Premeňte svoju vaňu na svoj sprchový kút a užite si sprchovanie bez obmedzenia! Použite pomocníka ako je zástena na vaňu


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 3 produktov

Vaňová zástena iBATH FOLD PRO

Vaňová zástena iBATH FOLD PRO
- 41 %
Akcia
Novinka
Od € 84.00
€ 70.00 bez DPH
Skladom
Vaňová zástena obojstranne otvárateľná Využite našu ponuku a kúpte si túto tech...

Dvojdielna otvárateľná vaňová zástena OB...

Dvojdielna otvárateľná vaňová zástena OBV2
- 51 %
Akcia
Novinka
Od € 128.40
€ 107.00 bez DPH
Skladom
Obojstranne otvárateľná vaňová zástena s pevnou časťou Doprajte si pohodlie kúpeľa...

Vaňová zástena TV1 INTIM

Vaňová zástena TV1 INTIM
- 54 %
Akcia
Novinka
Od € 141.60
€ 118.00 bez DPH
Skladom
Vaňová zástena obojstranne otvárateľná Bezrámová vaňová zástena TV1 je nielen prak...

Vaňové zásteny sú veľmi praktickým doplnkom každej kúpeľne. Riešia problémy so sprchovaním vo vani - s použitím vaňovej zásteny sa sprchovanie zaobíde bez vody na podlahe. Vaňové zásteny sú vhodné na asymetrické vane alebo obdĺžnikové vane. V ponuke outletu Roltechnik si môžete vybrať medzi otvárateľnou vaňovou zástenou bez rámu a posuvnou zástenou v ráme vhodnú pre obdĺžnikové vane. Montáž vaňovej zásteny vykonáte podľa priloženého návodu, alebo kontaktujte autorizovanú montážnu firmu. V prípade, že je vzdialenosť medzi stenami väčšia ako daný rozmer zásteny, priobjednajte si nastavovací profil (maximálne možné nastaviť 4 profily na seba).