Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Opätovne je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Vaňové zásteny

Vaňové zásteny Roltechnik sú praktickým doplnkom k vašej vani. Či už máte tvar vane klasický obdĺžnikový, alebo ste si dopriali vaňu rohovú, vaňovú zástenu oceníte pri každom sprchovaní. Vaňová zástena má zmysel aj keď uprednostňujete kúpanie. Hlavne pokiaľ vaše deti holdujú vodným hrám, vďaka vaňovej zástene bude vaša podlaha stále suchá a teda aj bezpečná.

Naše vaňové zásteny sú vyrobené z prvotriednych materiálov s dlhou životnosťou. Sú vhodné na všetky typy a rozmery vaní, ak majú rovnú tú stranu, kam chcete zástenu umiestniť. Vaňovú zástenu namontujete veľmi ľahko, pokiaľ si však na túto prácu netrúfnete, radi vám poskytneme montáž priamo od výrobcu. Výplne vaňových zásten sú zo špeciálne upraveného skla, ktoré sa ľahko udržuje a aj štandardné modely sú dostatočne vysoké, takže vám behom sprchovania neunikne ani kvapka. S vaňovou zástenou sa vaša vaňa stane sprchovým kútom a vy si budete môcť užiť sprchovanie bez zábran.

 


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 3 produktov

Vaňová zástena iBATH FOLD PRO

Vaňová zástena iBATH FOLD PRO
- 44 %
Akcia
Novinka
Od € 80.40
€ 67.00 bez DPH
Skladom
Vaňová zástena obojstranne otvárateľná Využite našu ponuku a kúpte si túto te...

Dvojdielna otvárateľná vaňová zástena OB...

Dvojdielna otvárateľná vaňová zástena OBV2
- 53 %
Akcia
Novinka
Od € 123.60
€ 103.00 bez DPH
Skladom
Obojstranne otvárateľná vaňová zástena s pevnou časťou Doprajte si pohodlie kúpeľa...

Vaňová zástena TV1 INTIM

Vaňová zástena TV1 INTIM
- 56 %
Akcia
Novinka
Od € 135.60
€ 113.00 bez DPH
Skladom
Vaňová zástena obojstranne otvárateľná Bezrámová vaňová zástena TV1 je nielen prak...

Vaňové zásteny sú veľmi praktickým doplnkom každej kúpeľne. Riešia problémy so sprchovaním vo vani - s použitím vaňovej zásteny sa sprchovanie zaobíde bez vody na podlahe. Vaňové zásteny sú vhodné na asymetrické vane alebo obdĺžnikové vane. V ponuke outletu Roltechnik si môžete vybrať medzi otvárateľnou vaňovou zástenou bez rámu a posuvnou zástenou v ráme vhodnú pre obdĺžnikové vane. Montáž vaňovej zásteny vykonáte podľa priloženého návodu, alebo kontaktujte autorizovanú montážnu firmu. V prípade, že je vzdialenosť medzi stenami väčšia ako daný rozmer zásteny, priobjednajte si nastavovací profil (maximálne možné nastaviť 4 profily na seba).