Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

S vaňovou zástenou bude vaša vaňa dokonalá

Vaňové zásteny do kúpeľneNenechajte pri sprchovaní na zem zbytočne uniknúť ani kvapku. Vymeňte nevzhľadný a nepraktický vaňový záves za vaňovú zástenu Roth (Roltechnik) a je po starostiach. Vaňové zásteny sú opatrené praktickou úpravou skla EASY CLEAN, vďaka ktorej vás čaká ešte menej upratovania a viac času na zábavu i odpočinok. Zásteny sú tak skvelým spôsobom, ako neošpliechať celú kúpeľňu, zbaviť sa zbytočných starostí a ísť s trendmi moderného dizajnu. Sklenená výplň našich vaňových zásten je navyše z bezpečnostného skla, takže sa nemusíte báť zástenu zaobstarať ani do kúpeľne, kde sa každý deň kúpu malí nezbedníci.

Vaňové zásteny dovedú vašu vaňu k dokonalosti. Sú vhodné pre všetky typy vaní s rovnou hranou v pravom uhle k stene. Vďaka outletovým cenám vás navyše jej zaobstaranie bude tešiť ešte viac. Montáž vaňovej zásteny je jednoduchá, ak si však na ňu sami netrúfate, môžete kontaktovať niektorého z našich partnerov.

 


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 3 produktov

Vaňová zástena iBATH FOLD PRO

Vaňová zástena iBATH FOLD PRO
- 35 %
Akcia
Novinka
Od € 92.40
€ 77.00 bez DPH
Skladom
Vaňová zástena obojstranne otvárateľná Využite našu ponuku a kúpte si túto te...

Dvojdielna otvárateľná vaňová zástena OB...

Dvojdielna otvárateľná vaňová zástena OBV2
- 45 %
Akcia
Novinka
Od € 142.80
€ 119.00 bez DPH
Skladom
Obojstranne otvárateľná vaňová zástena s pevnou časťou Doprajte si pohodlie kúpeľa...

Vaňová zástena TV1 INTIM

Vaňová zástena TV1 INTIM
- 52 %
Akcia
Novinka
Od € 147.60
€ 123.00 bez DPH
Skladom
Vaňová zástena obojstranne otvárateľná Bezrámová vaňová zástena TV1 je nielen prak...

Vaňové zásteny sú veľmi praktickým doplnkom každej kúpeľne. Riešia problémy so sprchovaním vo vani - s použitím vaňovej zásteny sa sprchovanie zaobíde bez vody na podlahe. Vaňové zásteny sú vhodné na asymetrické vane alebo obdĺžnikové vane. V ponuke outletu Roltechnik si môžete vybrať medzi otvárateľnou vaňovou zástenou bez rámu a posuvnou zástenou v ráme vhodnú pre obdĺžnikové vane. Montáž vaňovej zásteny vykonáte podľa priloženého návodu, alebo kontaktujte autorizovanú montážnu firmu. V prípade, že je vzdialenosť medzi stenami väčšia ako daný rozmer zásteny, priobjednajte si nastavovací profil (maximálne možné nastaviť 4 profily na seba).