Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Zaujíma vás spôsob či doba doručenia produktov?

  • Zaujímalo by ma, ako u vás prebieha doprava produktu. Aké využívate prepravnej spoločnosti, cena dopravy, dodacia lehota, je možný osobný odber?
     

Sídlo spoločnostiNa prepravu produktov využívame pre drobnejšie tovar (chémia, sifóny atp.) Prepravu PPL a pre kúty, boxy a vane sme dohodnutí s prepravnou spoločnosťou TOP TRANS. Pri preprave napr. sprchovacieho kúta firmou TOP TRANS bude cena dopravného 16 EUR vr. DPH (13.3 EUR bez DPH) a dobierka 1.94 EUR vr. DPH (1,62 EUR bez DPH). Čo sa týka dodacej lehoty, potom tiež záleží, či máme produkt skladom, či je na objednávku alebo na zákazku. Produkty, ktoré máme skladom sme schopní expedovať nasledujúci pracovný deň a mali by byť doručené najneskôr do 4-5 pracovných dní. Ak je produkt na objednávku, potom by termín dodania nemal presiahnuť 14 pracovných dní. Tovar na zákazku má termín dodania do 30 pracovných dní. Osobný odber je v súčasnej dobe možný iba v mieste sídla firmy ROLTECHNIK s.r.o., na adrese Třebařov 160, 569 33 Třebařov, ČR.

                                        - Tím Outletu