Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Dvere do sprchovacieho kúta, dvere do niky 140 cm a viac

Posuvné XXL sprchové dvere značky ROLTECHNIK, určené na inštaláciu do niky sú vybavené jednak chrómovaným alebo hliníkovým madlom pre bezstarostné ovládanie a jednak ložiskovými pojazdy pre naozaj plynulý bezproblémový chod. Odolné hliníkové profily, bezpečnostné sklo a perfektná tesnosť, to sú jedny z mála skvelých parametrov týchto dverí.

Neváhate a vyberte si svoje sprchové dvere do niky.


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 1 produktov

Posuvné sprchové dvere OBZD2

Posuvné sprchové dvere OBZD2
- 10 %
Akcia
Novinka
Od € 390.00
€ 325.00 bez DPH
Skladom
Úplne nový produkt, ktorý vám chceme ponúknuť, zaujme svojím jednoduchým a čistý...

Dvere do sprchovacieho kúta 140 cm a viac vám ponúkame s posuvom na odolných ložiskových koľajničkách. Tieto pojazdy majú mimoriadne dlhú životnosť a garantujú plynulý a bezproblémový chod dverí po dlhé roky. Užite všetky tieto výhody, ktoré platia u všetkých sprchovacích kútov aj samotných dverí do niky značky Roltechnik. XXL sprchové dvere sú širšie ako obvykle, ale prekvapí aj svojim štýlovým dizajnom a kvalitnou, bezpečnostnou sklenenou výplňou. Vybavte sa týmto dokonalým dizajnom aj vy!

Sklenené dvere do sprchovacieho kúta 80 cm Dvere ke sprchovému boxu - do niky 90 cm