Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Roltechnik Outlet: Špičkové sprchovacie kúty a vane za špičkovú cenu

Spoločnosť Roth Czech (skôr Roltechnik s.r.o.), je tradičným českým výrobcom kvalitného kúpeľňového vybavenia. Do jej portfólia patrí sprchovacie kúty, vane, vaňové zásteny a príslušenstvo. Čím si za 20 rokov svojej existencie vydobyla popredné miesto na trhu? Predovšetkým originálnym dizajnom svojich výrobkov, použitím prvotriednych materiálov a  nadštandardným zákazníckym servisom. Spoločnosť Roltechnik s.r.o., tiež vždy prichádzala s radom noviniek a výnimočných konceptov a často bola krok pred konkurenciou.

Aj stránka, na ktorej sa nachádzate, predstavuje originálny e-shopový koncept. Môžete tu totiž nakúpiť nielen klasický outletový tovar zo starých katalógov, ale tiež relatívne nové výrobky, ktoré boli pôvodne vyrobené pre zahraničný trh a k nám prichádzajú úplne prvýkrát. Či tak alebo onak, obe kategórie produktov majú jedno spoločné. Skvelú, outletovú cenu!

V čom je náš koncept Roltechnik Outlet výnimočný:

  1. Za outletovú cenu získate nielen tovar zo starých katalógov, ale aj exkluzívne exportné kúsky.
  2. Všetok náš tovar je precízne spracovaný s dlhou životnosťou.
  3. Výhody tradičného českého výrobcu pre realizáciu záručného aj pozáručného servisu.

Nenechajte si ujsť horúce novinky z webu iSanita.
Získavajte info o zľavách ako prví!