Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Vane

V našejponuke nájdete akrylátové vane, ktoré majú rad výborných vlastností. Vane zo 100% akrylátu sa rýchlo zahrievajú a dobre udržujú teplo, takže vás nebudú chladiť. Ďalej tiež oceníte, že sú ľahko čistiteľné — ich povrch je dokonca antibakteriálny. Vďaka unikátnym vlastnostiam akrylátu máte možnosť si vybrať z veľkého množstva rozmerov a tvarov, ktoré pristanú vašej kúpeľni.

Obdĺžniková vaňa je nestarnúca klasika. Pri výbere si všímajte, ako široké má dno a či je bočný lem pre vás dostačujúci. Obdĺžnikovú vaňu možno doplniť vaňovou zástenou a vytvoriť si tak sprchovací kút. Skvelé sú aj rohové vane. Všetky typy možno tiež osadiť hydromasážnou technikou a využiťich na oddych a relaxáciu.

Pri výbere sariaďte svojimi potrebami a tým, ako budete vaňu používať. Ak si vo vani radi čítate, doplňte ju mäkkým podhlavníkom. Ak si budete užívať vaňu v dvoch, vyberte si takú, ktorá má batériu a odtok vody uprostred.


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 5 produktov

Obdĺžniková akrylátová vaňa iBATH CLASSI...

Obdĺžniková akrylátová vaňa iBATH CLASSIC NEO
Akcia
Novinka
Od € 176.40
€ 147.00 bez DPH
Skladom
Akrylátová vaňa obdĺžnikového tvaru s novým a ešte elegantnejším dizajnom j...

Asymetrická akrylátová vaňa iBATH ASYMME...

Asymetrická akrylátová vaňa iBATH ASYMMETRIC NEO
Akcia
Novinka
Od € 214.80
€ 179.00 bez DPH
Skladom
Úplne nová verzia obľúbeného typu asymetrickej rohovej vane sa prispôsobí malej aj ve...

Akrylátová rohová vaňa iBATH CORNER NEO

Akrylátová rohová vaňa iBATH CORNER NEO
Akcia
Novinka
Od € 292.80
€ 244.00 bez DPH
Skladom
Celkom nová varianta technicky prepracovanej a priestrannej vane vyniká&nbs...

Špeciálna akrylátová vaňa NOVARA

Špeciálna akrylátová vaňa NOVARA
- 32 %
Akcia
Doprava zadarmo
Novinka
Od € 616.80
€ 514.00 bez DPH
Skladom ještě 2 ks
Rozmer 190×160 cm. Táto priestranná vaňa je navrhnutá k spoločnej relaxáciu pre ...

STONE LONG

STONE LONG
- 25 %
Doprava zadarmo
€ 1 309.00 Od € 975.60
€ 813.00 bez DPH
Ks
Skladom ještě 3 ks
Obdélníková vana z litého mramoru s jedním zaobleným rohem Rozměr 168×75 cm. Spole...
Sprchové kúty Vaňové zásteny Príslušenstvo

Moderné akrylátové vane sa hodí do každej kúpeľne. Vďaka hladkému antibakteriálnemu povrchu sa veľmi ľahko udržujú. Akrylát má perfektné fyzikálne vlastnosti, je odolný, pevný a stálofarebný. Z kvalitného akrylátu vyrábame tiež sprchové vaničky, ktoré vyrábame ako samonosné aj vhodné na podmurovanie. Veľmi moderné sú sprchové vaničky s nízkou nástupnou hranou, ktoré sú vhodné tiež do bezbariérových kúpeľní. Špecialitou sú vaničky z liateho mramoru v exkluzívnej čiernej farbe. K akrylátovej vani si nezabudnite kúpiť aj nohy k vaniam, vďaka ktorým rýchlo a jednoducho vaňu usadíte. Prispôsobí sa aj nerovnakému podkladu.