Vážení zákazníci, z dôvodu krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Dočasne nemožno objednávať tovar na dobierku (opatrenie dopravcov), rovnako tak nemáme možnosť prijímať platby v hotovosti spolu s osobným odberom v sídle našej firmy. Platba prevodom je možná v osobitnom režime, prevod vykonávajte až po obdržaní faktúry. Odporúčame tiež momentálne objednávať iba tovar, ktorý je skladom. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Jednokrídlové dvere do niky OBDNL(P)1

Akcia Novinka
Kód: OBDNL(P)1

Najnovšie pántové dvere do niky, ktoré tu predstavujeme, zaujmú svojím neobvyklým a vzdušným dizajnom. Veľmi kvalitné prevedenie jednokrídlových sprchových dverí s pevným bočkom na inštaláciu do niky si môžete teraz zaobstarať za skvelú cenu!

  • 6 mm bezpečnostné sklo v čírom transparentnom vyhotovení
  • Zaujímavá nerezová vzpera tvaru T
  • Rozmery: 80, 90120 cm v ĽAVOM a PRAVOM variante
  • Hliníkové profily vo farbe Brillant
Detailné informácie

Produkt ponúkame v nasledujúcich variantoch:

Orientace
Rozmer dverí
Výška sprchovacieho kúta
Skladom
Ľavé dvere do niky OBDNP1/800 Kód varianty produktu: 4000725
Osobně zdarma
PPL € 6.30
Pôvodné € 444.00
-49 %
Ušetríte:
€ 218.40
Vaša cena € 225.60
€ 188.00 bez DPH
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
6:00 - 14:30

Napíšte si o radu

Detailný popis

Jednokrídlové pántové dvere do niky OBDNL(P)1 zaujmú každého svojím atraktívnym odľahčeným vzhľadom. Úzke línie profilov, ktoré sú vyrobené z lešteného hliníka, pekne ladí s použitým transparentným bezpečnostným sklom. Jednokrídlové dvere OBDNL(P)1 môžete inštalovať na sprchovú vaničku alebo priamo na rovnú podlahu. Orientácia dverí je určená podľa toho, na ktorej strane sú pánty (alebo kam sa dvere majú otvárať) = ĽAVÉ dvere (OBDNL1) majú pánty vľavo. Inštalačné rozmery nájdete v montážnom návode v dokumentoch na stiahnutie.

Sprchové dvere sa pýši bezpečnostnými skly s hrúbkou 6 mm, vďaka ktorým sa nemusíte obávať poranenia. Ak by sa náhodou rozbily, rozpadnú sa na drobné úlomky bez ostrých hrán.

Pre čo najjednoduchšiu údržbu skiel sme opatrili sklá povrchovou úpravou EASY CLEAN. Táto moderná vrstva zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Vďaka tejto úprave sa stane údržba týchto dverí radosťou.

Varianta produktu Šírka dverí Šírka bočku
OBDNL(P)1/800 500 mm 250 mm
OBDNL(P)1/900 550 mm 300 mm
OBDNL(P)1/1200 700 mm 450 mm

Vychytaná technológia a dlhá životnosť

Stabilné profily z lešteného hliníka vyzerajú nielen veľmi pekne, ale predovšetkým sú odolné voči korózii a ďalším vplyvom. Systém zavesenia na chrómovaných pántoch, ktorý spája pevný boček s krídlom dverí, umožňuje pohodlné otváranie smerom von. Stabilitu dverí potom zaisťuje nerezová vzpera v tvare T, ktorá je umiestnená medzi protiľahlé steny niky a zakotvená k pevnému sklu. Objednajte si sprchové dvere OBDNL(P)1, ktoré v sebe spájajú výborné úžitkové vlastnosti, elegantný vzhľad a výhodnú cenu!

Utesnené bez kompromisov

Vďaka nadštandardnej dvojmetrovej výške sprchových dverí máte istotu, že behom sprchovania nešpliechate vodu na podlahu. Výrobci však nezabudli ani na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré nedajú uniknúť ani kvapke.

Soubory pro stažení

file_en_522.pdf.pdf 6932.54 Kb 05. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Otevírací jednokřídlé
Výška koutu 200 cm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent
Hrúbka skla 6 mm
Povrchová úprava EASY CLEAN
Set s vaničkou Ne
Technický nákres sprchového koutu OBDNL(P)1 Technický nákres sprchového koutu OBDNL(P)1

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_522.pdf.pdf 6932.54 Kb 05. 12. 2018