Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Keď sprchovací kút s hlbokou vaničkou nahradí vaňu

O sprchové kúty s hlbokou vaničkou je veľký záujem. Nedivím sa - sú veľmi praktické a kombinujú v sebe výhody vane i sprchovacieho kúta.

Sprchovacie kúty s hlbokou vaničkou Rozmýšľate, či do malej kúpeľne umiestniť sprchovací kút alebo vaňu? Riešením je sprchovací kút s hlbokou vaničkou, ktorý je vhodný do menšej kúpeľne a spája výhody sprchy aj vane. Hoci móda diktuje sprchové vaničky s nízkou nástupnou hranou, no v domácnosti s deťmi sú menej praktické.

Sprchovacie kúty s hlbokou vaničkou Roltechnik:

  • Kúpite v rozmeroch 80 x 80 cm a 90 x 90 cm, ktoré zaručujú pohodlné sprchovanie.
  • Sú veľmi praktické - kúpanie malých detí je oveľa jednoduchšie, ako ich kúpanie vo špeciálnych plastových vaničkách alebo dokonca sprchovanie.
  • Vyrábame z liatého akrylátu. Veľmi príjemného materiálu, ktorý má antibakteriálny povrch a svoju teplotu prispôsobuje okoliu.

Sprchovací kút s hlbokou vaničkou zaobstaráte v našom outlete Roltechnik za vynikajúce ceny. Vyriešte dilema vaňa vs. sprcha raz a navždy, navyše k spokojnosti každého člena rodiny!