Vážení zákazníci, z dôvodu pokračujúcich krízových opatrení prosíme, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim informáciám: Aj ďalej je možné objednávať tovar iba na dobierku, no v rámci Slovenska môžu dopravné spoločnosti prijímať iba platbu kartou. Ospravedlňujeme sa za prechodné zníženie komfortu a ďakujeme za pochopenie. Tím Roth Czech

Štvrťkruhové sprchovacie kúty 80x80 cm

Štvrťkruhové sprchovacie kúty s rozmerom 80 × 80 cm sa hodí do klasickej aj najmodernejšej kúpeľne. Výhodou je, že dokážu prakticky využiť priestor aj veľmi malej kúpeľne, a pritom vám poskytnúť dostatok miesta na pohodlné osprchovanie.

Pretože ide o outletový predaj, cena týchto štvrťkruhových sprchovacích kútov je bezkonkurenčná. Pritom na každý kút máte záruku 2 roky. S objednaním neváhajte, máme len obmedzené množstvo kusov.

Ako na montáž

Štvrťkruhové sprchové kúty 80 × 80 cm môžete kombinovať s rôzne hlbokou sprchovou vaničkou, alebo ich inštalovať rovno na podlahu, vďaka čomu získate bezbariérový vstup do sprchy. Sprchová vanička má ale aj svoje výhody - veľmi ľahko sa udržiava.


Načítava sa komponenty

Zoradiť

Vášmu výberu odpovedá 4 produktov

Štvrťkruhový sprchovací kút AVILES v set...

Štvrťkruhový sprchovací kút AVILES v sete s vaničkou
- 9 %
Akcia
Výpredaj
Od € 163.20
€ 136.00 bez DPH
Skladom
Štvrťkruhový sprchovací kút AVILES s dvojdielnymi posuvnými dverami v&...

Štvrťkruhový sprchový kút ZDENA ROUND

Štvrťkruhový sprchový kút ZDENA ROUND
- 32 %
Akcia
Novinka
Výpredaj
Od € 181.20
€ 151.00 bez DPH
Skladom
Vysoko kvalitný štvrťkruhový sprchový kút ZDENA ROUND s dvojdielnymi posuvnými d...

Štvrťkruhový sprchovací kút OBR2

Štvrťkruhový sprchovací kút OBR2
- 34 %
Akcia
Novinka
Od € 196.80
€ 164.00 bez DPH
Skladom
Úplne nový produkt, ktorý vám chceme ponúknuť, zaujme svojím jednoduchým a čistý...

Štvrťkruhový sprchovací kút OBCR2

Štvrťkruhový sprchovací kút OBCR2
- 39 %
Akcia
Novinka
Od € 363.60
€ 303.00 bez DPH
Skladom
Tento nový produkt OBCR2, ktorý vám chceme ponúknuť, si Vás získa svojím jednoduchým ...

Zo štvrťkruhových sprchovacích kútov ROLTECHNIK si vyberie skutočne každý - či už sa zameriate na profily, výplne, alebo spôsob otvárania sprchovacieho kúta, určite budete spokojní. Štvrťkruhové sprchovacie kúty 80 × 80 cm využijete najmä, keď máte malú kúpeľňu, v ktorej potrebujete využiť každý centimeter miesta. Z tohto dôvodu má väčšina štvrťkruhových kútov praktické posuvné dvere. Pohybujú sa na kvalitných ložiskových koľajničkách. Posuvné dvere vedia ešte niečo - majú funkciu spodného odklápania, vďaka ktorej je čistenie sprchovacieho kúta naprostá hračka.

Aké sú trendy v kúpeľniach?

Tiež kúpeľne majú svoje trendy, nielen obývačky a kuchyne. V posledných dvoch rokoch (a bude tomu tak aj naďalej) vedú elegantné línie a prírodné vzory. Štvrťkruhové sprchové kúty 80 × 80 cm do tejto vízie krásne zapadajú - jednoduché tvary, čistý jemný vzhľad vďaka hliníkovým profilom a transparentné či decentne tónované výplne. Na obkladoch sa potom objavujú prírodné farby, dekory dreva a betónu. Rozhodne sa nebojte kombinovať nekombinovateľné - a to sa týka nielen obkladov, ale aj textílií a drobnejších kúpeľňových doplnkov.