Štvrťkruhový sprchovací kút HGR2 Brillant

Kód: HGR2 BRILLANT Výrobca: Roltechnik

Vysoko kvalitný štvrťkruhový sprchovací kút s dvojdielnymi posuvnými dverami pre dokonalý komfort a kúpeľňu bez jedinej kvapky na podlahe!

  • Bezpečnostné sklo v prevedení Transparent a Chinchilla
  • Maximálne tesniaci rám
  • Hranaté dizajnové držadlo
  • Rozmery: 80x80 cm alebo 90x90 cm
  • Leštené hliníkové profily - prevedenie Brillant
Detailné informácie
Skladom ještě 3 ks
Kód produktu: HGR2 BRILLANT
Osobně zdarma
TOPTRANS € 16.00
na otázku
Počet Ks
  • Poraďte sa s odborníkom

    POZOR: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami inštalačných rozmerov uvedených v montážnom návode, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie, prípadne sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom tohto formulára.

  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojdielnymi posuvnými dverami. Výška 1900 mm, rozmery 800 × 800 mm a 900 × 900 mm, rádius 550 mm. Stabilné hliníkové profily nepodliehajúci korózii vo farbe BRILLANT. Bezpečnostné sklo o hrúbke 6 mm v dvoch vyhoteveniach - Transparent a Chinchilla.

V rámci tejto produktovej línie ponúkame výrobky s najlepším pomerom ceny a kvality. Nie je preto divu, že v portfóliu spoločnosti Roltechnik patrí k tým najobľúbenejším. Platí to aj pre štvrťkruhový sprchovací kút s dvojdielnymi posuvnými dverami HGR2 Brillant. Zoznámte sa so všetkými jeho vlastnosťami a výhodami.

Vstupný otvor "c":

HGR2/800     - 430mm
HGR2/900     - 530mm 

V znamení jednoduchosti a dizajnu

Jednoduchosť číreho skla Transparent v kombinácii s ohromujícim leskom hliníkových profilov v prevedení Brillant dáva vyniknúť čistému designu sprchových dverí. Jemné línie a ergonomicky tvarovaná hranatá držadla zvýrazňujú elegantný vzhľad dverí, ktoré sa hodia aj do vašej kúpeľne! Ak chcete být originálnejší, vyberte si dvere v prevedení Chinchilla, ktorých vzor pripomíná vytlačené zvieracie chĺpky. Vďaka tomu je horšie priehľadné a vy sa tak můžete v súkromí a kľudu sprchovať.

Absolútna bezpečnosť a dlhá životnosť

Precízne spracovanie a nekompromisná kvalita použitých materiálov zaručujú mimoriadnu životnosť sprchových dverí. Bezpečnostné kalené sklo s hrúbkou 6 mm je odolné proti rozbitiu a odštípnutiu. Stabilné hliníkové profily nekorodujú. 

Utesnené bez kompromisov

Medzi dverami nájdete tesnenie, ktoré zabraňuje priestriku vody. Výrobci však nezabudli ani na spodné utesnenie a dvere vybavili transparentnými plastovými profilmi, ktoré nedajú uniknúť ani kvapke. Mokrá podlaha už je minulosťou. Nyní vstoupíte na suchú, bezpečnú podlahu.

Plynulý chod a ľahká údržba

 

Pri každodennom používaní sprchového kútu by mala byť zaistená plynulosť chodu dverí. Kvalitné ložiskové pojazdy sú prepracované do najmenšieho detailu, aby mohly dobre slúžiť svojmu účelu. Pre maximálnu bezúdržbovosť sú sklenené výplne dverí zabezpečené technológiou NANOGLASS, ktorá odpudzuje nečistoty a vodný kameň. Túto technológiu vám teraz prinášame ZADARMO, aby ste si mohli čo najdlhšie užívať čisto-skvejúceho sa lesku sprchových dverí!  

Soubory pro stažení

file_en_528.pdf.pdf 18750.04 Kb 05. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Čtvrtkruh
Parametry
Materiál profilu Hliník
Dvere Posuvné dvoudílné
Rádius R550
Výška koutu 190 cm
Farba Brillant
Typ výplne Transparent/Chinchilla
Hrúbka skla 6 mm
Set s vaničkou Ne
Technický nákres sprchového koutu HGR2 BRILLANT Technický nákres sprchového koutu HGR2 BRILLANT

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_528.pdf.pdf 18750.04 Kb 05. 12. 2018