Vaňová zástena EI BAE

Akcia Novinka Výpredaj
Kód: EI BAE

Táto atypická vaňová zástena, ktorú vám chceme ponúknuť, bola pôvodne určená pre francúzsky trh, ale niekoľko kusov nám tu ešte zostalo. Bezrámová kvalitná vaňová zástena, ktorú možno sklopiť k stene v oboch smeroch má výšku 1400 mm. Jej šírka je slušných 810 mm a môže byť teraz vaša za skvelú cenu!

  • 4 mm bezpečnostné sklo v vyhotovení s potlačou
  • ochrana skla ROLSHIELD
  • Rozmery: šírka 810 mm a výška 1400 mm
  • Profily v úprave Brillant
Detailné informácie
Nie je skladom
Kód produktu: EI BAE
Osobně zdarma
PPL € 6.30
na otázku
Počet Ks
  • Porovnanie
  • Pridajte hodnotenie

Potrebujete poradiť?

Alebo máte otázku k tomuto produktu? Neváhajte nás kontaktovať

733 627 977
8:00 - 15:00

Napíšte si o radu

Detailný popis

Už vás nebaví stále vytieranie vody, ktorá sa rozstrekuje pri sprchovaní vo vašej vani smerom k toalete alebo umývadlu? Nechcete však svoju vaňu kvôli sprchovaniu úplne uzatvárať rámovou zástenou s dverami, ktoré by znižovali pohodlnosť vstupu do vane?

Potom si môžete zaobstarať túto jednoduchú a ľahko inštalovateľnú vaňovú zástenu, ktorej vačkový profil umožňuje obojstranné sklopenie

Bezproblémová údržba, pohodlný prístup do vane a čistý dizajn, ktorý sa uplatní v každom type kúpeľne získate s touto vaňovou zástenou EI BAE.

Decentná potlač do vašej kúpeľne

Vaňová zástena sa pyši profilom v bielej farbe vyrobeným z hliníka a praktickým obojstranným otváraním. To znamená, že zástenu môžete otvoriť ako dovnútra, tak aj von. Ideálne riešenie pre kúpeľne, kde si nemôžete dovoliť otvorenie von kvôli priestoru. Obojstranné otváranie umožňuje otočný stenový profil, ktorý tiež zaisťuje stabilitu celej zásteny. Výhodou je tiež univerzálna možnosť inštalácie na ľavú aj pravú stranu, podľa možností vašej kúpeľne. Čerešničkou na torte je výplň bezpečnostného skla v elegatném prevedení s moderným potlačou v podobe decentných prúžkov, ktoré zároveň zpôsobí horšiu priehlednosť skla. Presne tóto vaša kúpeľna potrebuje.

Otvorte ju na obe strany

Zástena sa pýši vačkovým otočným profilom, ktorý vďaka špeciálnemu zdvihovému mechanizmu so schopnosťou nadvihnutie až o 5 mm umožňuje otváranie zásteny dovnútra aj von. Toto zaujímavé riešenie tak nájde uplatnenie nielen v kúpeľniach, kde je nutné využiť každého voľného centimetra, ale aj tam, kde si chcete užiť maximum priestoru.

Soubory pro stažení

file_en_537.pdf.pdf 3024.3 Kb 04. 12. 2018

Technická špecifikácia

Parametre:
Materiál výplně Bezpečnostní sklo
Půdorys koutu/vaničky Dveře, zástěny
Parametry
Materiál profilu Hliník
Farba Biela
Typ výplne Potisk
Hrúbka skla 4 mm
Technický nákres vanové zástěny EI BAE Technický nákres vanové zástěny EI BAE

Hodnotenie produktu

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Napíšte hodnotenie
*
*
Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Soubory pro stažení

file_en_537.pdf.pdf 3024.3 Kb 04. 12. 2018